
336 / 561
odkud je? A to dolní šuple je přistýlka?? díčky
24. led 2013
reninecka17
autor@monik1 mám to tu v albu postele
@petral ne neni je to uložak
24. led 2013

odkud je? A to dolní šuple je přistýlka?? díčky
@monik1 mám to tu v albu postele
@petral ne neni je to uložak
Moc krásná postel 🙂 Kde jste kupovali - je to rozměr pro matraci 200x90?? můžeš mi prosím napsat odkaz, taky pořád vybírám postel a tato je fakt krásná