icon
342 / 561
avatar

Chtěla bych medvídka Pú + napsat jméno šlo by to?

24. bře 2013
avatar

@ajina17 jojo šlo by to 🙂

25. bře 2013
avatar

@reninecka17 a cena? 🙂

25. bře 2013
avatar

@ajina17 a na jak velke body to chcete?

25. bře 2013
avatar

@reninecka17 62 a krátký rukáv

25. bře 2013
avatar

@ajina17 tak to vychází na 130kč

25. bře 2013
avatar

@reninecka17 i s poštou?

25. bře 2013
avatar

@ajina17 ne bez pošty toto je cena za nové bodyčko+ barvy

25. bře 2013
avatar

@reninecka17 takže vyjde tak na 170kč..asi že?

25. bře 2013
avatar

@ajina17 ano 167kč doporučeně a 15ékč obyčejně

25. bře 2013
avatar
25. bře 2013
avatar

@reninecka17 Ok a jak dlouho to bude trvat naž to bude hotové?

25. bře 2013
avatar

@ajina17 cca týden -10 dní protože to musí pak 4 dny schnout

26. bře 2013