
1 / 561
to máme taky! krásné.... Rooa milujem :D
3. srp 2011
reninecka17
autor@montule je to superní hned mi to padlo do oka🙂
3. srp 2011
mě taky 🙂 malá je v tom sice ještě jak ryba ve vodě, ale co dorostem 🙂 a to máme 0-3měs. velikost
3. srp 2011
reninecka17
autor@montule no tomi neříkej ani ze srandy:Djá mám taky tu velikost:Dale naštěstí je lepší mít větší než menší,aspon to dýl vydrží
3. srp 2011
no... v zimě to už asi nebudu potřebovat a v roku se do toho určitě nevejde :D a kdyžtak aby to vynosila, tak později dostane punčocháče a dám ji to na to :D a ještě poznámka : jsou ji tři měsíce 🙂
3. srp 2011
reninecka17
autor@montule tak to jsou kratásky ne?třeba na doma to mít může v zimě:D
3. srp 2011
no možná jo... jsou to kraťásky
3. srp 2011
to je kouzelné!!!!!