icon
2 / 561
avatar

Jejda to je roztomilé, takovej tygřík. Já mám připravené dvě bodyčka z tesca,hrozně se mi líbily a byly v akci. Musela jsem hodně škemrat, aby mi je přítel koupil, když ještě nejsem v tom...
Jsem ráda, že konečně nějaká mladá snažilka, o mě si mé okolí (komu jsem se svěřila) myslí, že jsem paslá na hlavu, že chci ve 22(23) dítě.

25. čer 2010
avatar

No tak to já jsem taky měla hooooodně přesvědčování aby mi ty věci povolil ale nakonec to vyšlo a už máme skoro vše až na pár věcí 🙂..no tak to já mám ještě míň přítel bude mít 24 a myslím si že je to každého věc v kolikati bude mít miminko ale mám s tím taky problémy jeho sestry nám do toho furt kecají a to uplně do všeho co se toho týká a už mi to leze krkem jenže s tím nic asi ani nezmůžeme.A už se pokoušíte o malé?Já jsem teprve začala brát vitamíny ale už se nemůžu dočkat.

25. čer 2010
avatar

Já to teď nebudu myslet ve zlém, ale není to trochu předčasné takhle nakupovat, když ještě nejste těhotné a na věku opravdu nezáleží🙂

13. pro 2010
avatar

@radka_b Já si myslím že je to věc každého jestli si to bude kupovat předčasně a nebo jak je čas,já jsem ale plno věcí dostala takže nemužu říct že jsem kupovala

13. pro 2010
avatar

to máš pravdu,ale pak když holka nemůže otěhotnět nebo mimčo se v děloze neudrží, tak je pak těžký koukat na tu výbavu pro mimčo..A čím víc to mimko chceš tím míň to pak jde...

13. pro 2010
avatar

@radka_b Jojo já to všechno vím ale segra to neměla kam dát a ty věci jsou ve skřínia ja tam ani nechodim zbytečně

13. pro 2010
avatar

@reninecka17 to mám taky z KIKU že jo?:D

14. čer 2011
avatar

@tehuli jojo z kiku to jsem kupovala neteři a ted to mám já :D

14. čer 2011