icon
8 / 561
avatar

pěkné! to je z Tesca? nebo kde se dají takové věcičky sehnat?

25. čer 2010
avatar

jojo je to z tesca jsou tam nádherné věci 🙂 sice dražší ale nádherné

25. čer 2010