icon
61 / 561
avatar

takovou jsme chtěli,akorát v bílém,ale nakonec sme postýlku podědili,tak se nekoupila 🙂

20. črc 2010
avatar
Komentář byl odstraněný
avatar

@ttterysek My jsme taky plno věcí dostali a mohli jsme mít i postýlku ale jak jsem ji viděla nešlo to ji nemít :D a nakonec je úplně úžasná už se těším až v ní bude mimčo

20. črc 2010
avatar

Souhlasím, tuto postýlku také máme doma a je naprosto nádherná! Super volba :oD

13. srp 2010
avatar

@dencula No nám jak došla musela jsem si ji hned složit a podívat se na ní a nemám k ní slov je uplně dokonalá 🙂

13. srp 2010
avatar

@reninecka17 Přesně, hlavně se mi nejvíc líbí, jak je kvalitně "zpracovaná"... Všem doporučuji:o)

13. srp 2010
avatar

@dencula To jo no na tom, butiku maji všechny věci uplně pěkne a ani ne tak drahe

13. srp 2010
avatar

a odkud je tahle postýlka z jaký www prosím?

11. led 2011
avatar
11. led 2011