icon
267 / 561
avatar

No krásná 🙂 Já koupila taky kšiltovku ale ještě i na ušička 🙂

2. čer 2012
avatar

Super...🙂 od kud ji máte?? 🙂

2. čer 2012
avatar

Taky ji mame je užasna

2. čer 2012
avatar

@ffiinnkkaa já jak ji viděla musela sem ji malemu nasadit a když mu padla konec😀hned šla na pokladnu,malemu jen tak něco na hlavičce nesluší
@kway
@alzaxxx je z H&Mka🙂

2. čer 2012