
272 / 561
reninecka17
autor@patri22 to je oranžová ne růžová blbě focené:D,na spaní dobré🙂on mi jiné tepláky v noci sundá
9. čer 2012
@reninecka17 jo táák 🙂
9. čer 2012
ty nosí naše malá,ale dávám jí je také na spaní jsou super🙂
10. čer 2012
reninecka17
autor@ferrari ja malemu i ven modré když není na kratasy ale je teplo
10. čer 2012
Na Davídka? 🙂