icon
283 / 561
avatar

Krása

25. čer 2012
avatar

@zemanovi už se těším,až je malý obleče

26. čer 2012
avatar

@reninecka17 mohu se zeptat co je to za značku? Kde jste je sehnala?Sháním lacláče na kluka ve 104cm a nemohu je sehnat bud jsou předražené nebo nejsou a když už se mi nějaké líbějí tak bud mají vadu a nebo jsou malé,Uffffffff

26. čer 2012
avatar

@zemanovi no já když něco sháním nemužu taky nic sehnat,tohle jsem objevila náhodně tady na MK bazaru tak jsem si je vzala,mrknu na tu značku jak chcete

26. čer 2012
avatar

@reninecka17 já mam hardů ,že nevím co s tim ,ale když pak něco sháním tak to jako na portvoru nemohu sehnat sakja 🙂

26. čer 2012
avatar

@zemanovi zkuste mrknout na mimibazar tam jsou pěkne věci,nebo ted v Takku maji slevy a hezke věci my tam ted koupili pěkne ryfliky

26. čer 2012
avatar

@reninecka17 na MMB už deset let prodávám věci a i nakupuju,ale lacláče ve 104cm je nedostatkové zboží...

26. čer 2012
avatar

@zemanovi a tady taky nic neni¨?

26. čer 2012
avatar

@reninecka17 tak tady jsem popravdě na nic nekoukala,až bude víc času tak se juknu díky za tip

26. čer 2012
avatar

@zemanovi já tu mám po synovci na prodej lacly,ale nevím jakou vel.

26. čer 2012
avatar

Koukala jsem tady na MK na bazárek a nic tam ve 104cm nemají,škoda,tak až budete mít časík tak se jukněte co je to za velikost ju, díky

26. čer 2012
avatar

@zemanovi koukala jsem a je to 18měsíců :(

26. čer 2012
avatar

@zemanovi ted jsem ale na mimáči zadala jsem vel.104 laclače a vyjelo mi toho spoustu

26. čer 2012
avatar

Jo tet už jsem tam cca 14dnůnekoukala protože mě to vždy sklamalo.Jdu jukat díky

26. čer 2012
avatar

@reninecka17 Koukala jsem a žádné se mi nelíbí preferuji značku NEXT,ale díky za vše...

26. čer 2012
avatar

@zemanovi a když si zadáte tu značku tak nic?

26. čer 2012
avatar

asi 2/3 kousky,nic moc

26. čer 2012