icon
14 / 20
S medvídkama :-)
avatar

medvědi jsou krásný a koukám, že sis pěkně zařádila 😀

15. srp 2010
avatar
rennu
autor

@kovalda jojo, jsem si to musela užít, když už jsme se do toho focení pustili 😉

15. srp 2010