rennu
10. čer 2010
Výbavička pro malého 🙂
Věřím, že budete spokojeni, já prostornější korbičku ještě neviděla🙂 Co si ještě nemohu vynachválit je ta natáčecí náprava🙂 Jezdí se s ním skvěle a popral se i se sněhem😉 Nelituju výběru a přeji ti, abys taktéž nelitovala a byla spokojená🙂
3. črc 2010









@permonik7 To jsem ráda 🙂 V praxi ho budeme testovat až někdy přelom srpen/září a doufám, že splní naše očekávání. Zvítězil hlavně kvůli té prostorné korbě 🙂