Je krásný, určitě bude mít radost
13. pro 2019
Krasa. Taky se chystám na Pepu. Je z marcipanu? Nebo jenom figurka??
13. pro 2019
Je krásný. Ty pusinky jsi sušila i s těma spejlema?
13. pro 2019
roxolanka
autorJé moc děkuju holky 😊
@sbila jj je to figurka 😁
@karolinka252 nene, ty jsem tam opatrně nasadila až když byly hotové 😊
13. pro 2019

Wow. Ten je krásný!