icon
1 / 1
avatar

Ty jsou krásné 😍 odkudpak jsou, prosím?

6. pro 2019
avatar

Taky me zajima odkud, diky😉

6. pro 2019
avatar

Vyrábí je na zakázku, takže se na ně déle čeká, ale když jsem jim napsala, že bych je kvůli prckovo narozeninám potřebovala dřív, tak byli moc ochotní a mám je doma ještě o pár dní dřív než psali, takže za mě velká spokojenost 🙂

6. pro 2019
avatar

@roxolanka mohu se prosim zeptat jak jsou velike? My si je tisknem doma, ale pro zajimavost

6. pro 2019
avatar

@andinka97 za chvilku to změřím 🙂

6. pro 2019
avatar

@andinka97 teda ty jsou super 👍

6. pro 2019