icon
4 / 130
Eli kreslí...co to asi je...Aninka tam vidí tuleně, tatínek delfína a já slona... :-D
avatar

A já jesetera 😀

20. srp 2012
avatar

@marinka 😀

20. srp 2012
avatar

ja mořskyho koníka 🙂

20. srp 2012
avatar

taky mě první napadl delfín a pak ten tuleň 🙂

21. srp 2012
avatar

jednoznačně delfín!! 😀

21. srp 2012
avatar

a to já tam mám krásně vyfiklého mořského koníka 😀

4. zář 2012