
6 / 6
22mm odpovídá 8+6tt, dohnali jsme to :-D
krasa 😵 😵 😵
24. říj 2010
Rozinečko, nádhera, je to krásný. To je bojovník, jako maminka!!!! Hodně štěstí!!!
24. říj 2010
Rozinkooo, mocinky gratuluju a držím dál všechno co mám, teď už bude jistě vše jen a jen v pořádku😵 Já to věděla, že je prďolínek bojovníček a vidíš, jak to všechno krásně dohnal🙂
25. říj 2010
rozinka007
autorholčičky moc děkuju za podporu, za 4 týdny jdu na steh, jupííííííííí
25. říj 2010
nádhernýýýý, držím pěstičky ať to dopadne 😉