
1 / 4
S Frantíkem
no jo Frantík, taky jsem si byla sáhnout 🙂
12. srp 2010
I já jsem si šahla na Frantíka, ale ten měsíc jsem byla už těhotná, jenom jsem o tom nevěděla... 🙂
12. srp 2010
..i mě přinesl Frantík štěstí 🙂
13. srp 2010
taky jsem si na něj šáhla 😀
23. lis 2010
a kde ho najdu?at si můžu taky sáhnout,to přináší štěstí?
30. led 2011
rozinka007
autor@petulaho jojo přináší, ve Frant. Lázních
30. led 2011
děkuji za tip🙂ZKUSÍM😉
2. únor 2011
no super, FRANTIK PRINESL DALSI OSUBCE STESTICKO!!!!
at se vas drzi