icon
1 / 4
S Frantíkem
avatar

no super, FRANTIK PRINESL DALSI OSUBCE STESTICKO!!!!
at se vas drzi

11. srp 2010
avatar

no jo Frantík, taky jsem si byla sáhnout 🙂

12. srp 2010
avatar

I já jsem si šahla na Frantíka, ale ten měsíc jsem byla už těhotná, jenom jsem o tom nevěděla... 🙂

12. srp 2010
avatar

..i mě přinesl Frantík štěstí 🙂

13. srp 2010
avatar

taky jsem si na něj šáhla 😀

23. lis 2010
avatar

a kde ho najdu?at si můžu taky sáhnout,to přináší štěstí?

30. led 2011
avatar

@petulaho jojo přináší, ve Frant. Lázních

30. led 2011
avatar

děkuji za tip🙂ZKUSÍM😉

2. únor 2011