Příspěvky pro registrované uživatele se ti nezobrazují.
rudolflenka
18. bře 2020
Milé maminky, nedá mi to a musím to napsat i sem (je to můj názor a budu ráda, pokud se rozhodnete komentovat, aby to bylo se vší slušností)... Jsem moc vděčná, že přišla všechna opatření proti #koronavir a s pokorou je dodržuji. Avšak co mě zvedá ze židle je, opět protiprávní jednání porodnic, které vydávají zákazy otců u porodu! Není v tom jeden logický krok, ale chápu, že se jim hodí do krámu, že jim při porodu nikdo nekouká pod prsty. Otec je s rodičkou v jedné domácnosti, tudíž buď jsou nositeli koronaviru oba nebo nikdo. Taktéž doporučení WHO je, že kojení převyšuje pozitivy možnou nákazu COVID. Nenechte tedy prosím ze sebe dělat hlupáky a stojte si za svými pravy. Ty se velmi často ve zdravotnictví porušují i v tomto století :rolling_eyes: Zajímavé je, že prostě někde to jde a někde ne. Kde je totiž vůle... A zároveň vás prosím, používejte roušky (či šály, šátky), pokud je děti nechtějí, nezbude vám než s nimi sedět doma. Buďme zodpovědní, ať je tahle situace brzy za námi :pray:
Zobraz celou zprávu
rudolflenka
16. bře 2020 Čtené 191x
Čti celý článek
rudolflenka
5. bře 2020
#test_yvesrocher :herb:
Během zimy má moje pleť trochu jiné požadavky než v létě. V zimě je sušší a náchylnější k zčervenání a tak mažu častěji. V létě, kdy se naopak více potím, se moje pleť trochu mastí. Nemívala jsem to tak vždycky, ale vy samy asi poznáte, že s věkem se pleť začne více vysušovat, ztrácet vodu a elasticitu a tak je nutné přistoupit ke krémům výživnějším, hutnějším. Ve 20 je ta péče opravdu trochu jiná než kolem 30. Proto mi velmi vyhovuje variabilita testovaných výrobků (viz.fotka konzistence dle posloupnosti) - Denní zpevňující krém je lehčí, ale výživný, rychle se vstřebává. V pohodě ho mohu použít i pod make-up. Noční krém je naopak velmi hutný, ale určitě ne mastný, což je velké plus. Ráno se budím s pocitem jemné a vypnuté pleti. Zpevňující denní péče má lehčí fluidní složení a proto si myslím, že mi bude více vyhovovat v létě. Péče pro oční okolí má stejně jako vysoce koncentrované zpevňující sérum spíše gelové složení...
A jaká konzistence vyhovuje vám? Mění se Vaše péče dle ročního období? :snowflake::herb::sun_with_face:
Za odpověď vám přiletí :green_heart:
Zobraz celou zprávu
rudolflenka
29. únor 2020
#test_yvesrocher :seedling:
Krásný den, ahoj! Hlásím se z testování nové řady YR Lifting Vegetal :herb:
Za chvilku to bude týden, co používám pravidelně tuto řadu. V květnu oslavím třicítku a jeden by si mohl říci, že přece takovou řadu ještě nepotřebuji. Opak je ale pravdou, protože moje pleť si od mládí žádá speciální péči - je velmi citlivá, smíšená se sklony k nedokonalostem. Zároveň ale s věkem pociťuji, že je méně hydratovaná a pružná. Navíc mám velmi výraznou mimiku a tedy první vrásky na sebe nenechaly dlouho čekat. Samozřejmě po týdnu ještě nemohu pozorovat vymizení vrásek, ale jedno mohu říci s jistotou. Krémy mi ne způsobují žádné problémy (moje pleť je dokonalý indikátor špatné kosmetiky), výrobky mě neštípou, dobře se vstřebávají díky příjemné textuře. Mám pocit dobře hydratované, jemnější a rozzářenější pleti. Buďte i vy rozzářené a pamatujte, že naší tváři kromě dobrých krémů prospěje i krásný úsměv :hugging::green_heart:
Zobraz celou zprávu
rudolflenka
24. únor 2020
#test_yvesrocher :sparkles:
Dnes ráno konečně dorazil očekávaný balíček s novou řadou YR Lifting Vegetal :herb: (děkuji :pray:slight_smile:
Příjemně mě potěšilo, že byl celý ekologicky zabalen. Krémy pak byly uloženy v krásné papírové krabičce spolu s brožurou. Celá tato řada je balena ve skleněných a recyklovatelných flakonech, papírové obaly zase pochází z udržitelných, obnovitelných lesních zdrojů. :green_heart::earth_africa:

Řada Lifting Vegetal obsahuje:
:herb: Denní zpevňující péči
:herb: Noční zpevňující péči
:herb: Zpevňující péče na okolí očí
:herb:Vysoce koncentrované zpevňující sérum
:herb: Zpevňující denní péče na ovál obličeje

:seedling:"Zázračným" prvkem této řady by měl být Zběhlovec plazivý - nejedná se o hada, nýbrž o trávu, která ale v sobě skrývá výjimečnou sílu.
Obsahuje totiž vysokou koncentraci rostlinného kolagenu :wink:
Moje první dojmy jsou více než dobré. A já se těším, až se s vámi v průběhu dvou týdnů budu moci podělit o svoje zkušenosti a výsledky s těmito produkty. Sledujte můj profil, ať vám nic neunikne :hugging::green_heart:
Zobraz celou zprávu
rudolflenka
20. únor 2020
#test_yvesrocher :four_leaf_clover:
Milé ženy, v pondělí odstartuje testování kosmetiky Yves Rocher Lifting Vegetal. Já jsem jedna z těch šťastných, které byly vybrány na toto testování :slight_smile:
Značku YR používám déle, nyní používám mimo jiné krém Sensitive Vegetal, který mi velmi vyhovuje. Zakrátko však oslavím 30 narozeniny a sama cítím, že by to chtělo v péči o pleť malou změnu. Pleť již není tak hydratovaná, pružná a začínají přibývat vrásky. Dvě děti dají dost zabrat, ale i tak si na sebe vždy najdu chvilku. Chci být krásná nejen pro svého manžela, děti, ale chci se také cítit dobře :slight_smile: Těším se, až se s vámi podělím o svoje zkušenosti s touto řadou.
Napiště mi do komentáře, zda používáte tuto značku a jaký je Váš oblíbený produkt. Přiletí Vám srdíčko :heart:
Zobraz celou zprávu
rudolflenka
2. únor 2020 Čtené 570x
Čti celý článek
rudolflenka
6. říj 2019 Čtené 95x
Čti celý článek
rudolflenka
9. črc 2019 Čtené 170x
Čti celý článek
rudolflenka
27. led 2019 Čtené 334x
Čti celý článek
rudolflenka
5. lis 2018
#konik_testuje #recenze na tiskárnu Canon PixmaTS6151 #test_canon2 je tu! Přečtěte si článek a dejte mi do komentáře vědět, co vás na tiskárně nejvíce zaujalo a proč byste ji chtěli mít doma. Za odpoveď vám přiletí srdíčka :slight_smile: :heart:
Zobraz celou zprávu
rudolflenka
5. lis 2018 Čtené 124x
Čti celý článek
rudolflenka
3. lis 2018
#test_canon2 #konik_testuje
Dva týdny jsme testovali tískárnu Canon PixmaTS6151. Za tu dobu jsem byla velmi kreativní a díky testování rozšířila své obzory a poznala nové věci. Co všechno se dá s tiskárnou dělat, jaké jsou její klady a zápory se dozvíte již tuto neděli. tak nezapomeňte sledovat můj profil :slight_smile:

Než vložím závěrečnou recenzi, mám tu pro vás malý tip, jak si zjednodušit práci. Ať se vám to líbí nebo ne, blíží se Vánoce a také adventní čas. Věřím, že většina maminek, stejně jako já, si už láme hlavy, jaký adventní kalendář pořídí svým dětem. Nejsem zastáncem kupovaných, čokoládových a ráda tvořím každý rok něco jiného. Letos mám však trochu méně času, díky malé cácorce, která skoro nikdy nespí a začíná už prolézat byt :slight_smile: Proto jsem s nadšením uvítala kreativní stránky firmy Canon :
Creative Park, jsou stránky určené přímo pro tiskárny Pixma, kde si můžete jednoduše a efektivně vytisknout spoustu věcí. Od přáníček, krabiček, omalovánek, origamy, až po kalendáře. Jsou velmi obsáhlé avšak přehledné a i ti, co moc nerozumí anglicky se určitě zorientují :slight_smile:
http://cp.c-ij.com/en/index.html
V sekci kalendáře najdete i ty adventní. Já jsem si vybrala krásný červený domeček a vytiskla i spoustu jiných věcí. Jak to dopadlo a kolik nám to přineslo radosti, se dozvíte zítra :slight_smile:
Zobraz celou zprávu
rudolflenka
30. říj 2018
#test_canon2 #konik_testuje
S tiskárnou pixma už nikdy nezůstanou fotky pouze ve vašem počítači :see_no_evil: :desktop::printer::film_frames:️ Je to tak jednoduché! 🤩 Konečně mohu dětem dodělat alba a dekorace :frame_photo:
Zobraz celou zprávu
rudolflenka
30. říj 2018
#test_canon2 #konik_testuje
Mým velkým koníčkem jsou i ilustrace. Před rokem jsem ilustrovala knihu Prosimspinkej. Byla to pro mě nová zkušenost a výzva. Narazila jsem na spoustu technických problémů a to hlavně s naší starou tiskárnou. Sken byl velmi pomalý a o kvalitě nemohla být řeč. Proto jsem pak měla s dodatečnou úpravou velkou práci. Vy si ji můžete ušetřit, protože skenování s touto tiskárnou je rychle a efektní... Srovnání skenů prozradím v závěrečné recenzi již brzy :slight_smile:
Zobraz celou zprávu
rudolflenka
24. říj 2018
#test_canon2 #konik_testuje První týden testování tiskárny Canon PIXMA TS6100 za námi :printer:️ Manžel se ochotně ujal instalace, pak se chopil foťáku a šli jsme fotit s dětmi do přírody :maple_leaf: Hned jsme také vyzkoušeli tisk fotek a řeknu vám, je to super. Znáte to- do nekonečna odkládáte doplnění alb vašich dětí, prarodiče touží po fotce vnoučátek a vy nic nemáte. Fotky zůstávají jen v počítači :frame_photo:️ Ale s touto tiskárnou je to tak jednoduché!
Opravdu máme z testování velkou radost :heart:️ Neustále se u nás něco tiskne, ať už omalovánky, dokumenty do práce, nejrůznější barevné pomůcky do mého kroužku batolátek, fotky... Zbývá ještě odzkoušet skener a máme to kompletní. Jak dopadl barevný tisk pomůcek do montessori kroužku přidám co nevidět :wink: Sledujte můj profil a nic vám neunikne :hugging:
Zobraz celou zprávu
rudolflenka
15. říj 2018
Přišlo nám něco na testování :heart_eyes: #test_canon2 Jsem zvědavá, co všechno tahle věcička dovede... Sledujte můj profil a budete to vědět také! :wink:
Zobraz celou zprávu
rudolflenka
10. říj 2018 Čtené 106x
Čti celý článek
rudolflenka
1. říj 2018
#test_fisherprice2 je u konce a na blog jsem právě přidala #recenze ! :slight_smile: Tak se mrkněte a do komentářů se mi podělte o vaše zkušenosti s hračkami této značky. Za každou odpověď k vám přiletí srdíčko :slight_smile: https://www.modrykonik.cz/blog/rudolflenka/arti...
Zobraz celou zprávu
rudolflenka
25. zář 2018
#test_fisherprice2 než se vrhnu na závěrečnou recenzi, ráda bych ještě dopredstavila zbylé dvě hracky, které jsme testovali :hugging: druhou hračkou je Fisher Price mluvící pejsek:dog:. Původně jsem si myslela, že dostaneme jeho kamarádku - holčičku, ale jsem vlastně ráda, že tomu tak není. Pejska si totiž půjčuje i starší bráška(3 roky) a sestřičce názorně ukazuje, jak se s pejskem pracuje :wink: Naším domem teď tedy zní známé i méně známé písničky, které už si začínám zpívat i já :see_no_evil::hear_no_evil: S jeho dalšími vlastnostmi vás seznámím v podrobnější recenzi... Třetí hračkou je pak kolotoč nad postýlku Motýlci :dog::butterfly:. Malá už v postýlce moc neleží, takže je super, že se dá část kolotoče zavěsit i na kočárek :wink: Projektor :sparkles:je odnímatelný, takže se vlastně všechny části kolotoče dají využít i když je dítko starší :baby:🧒 Už se moc těším, až vám v závěrečné recenzi popíšu vše podrobně, jak pozitiva tak negativa. Ale zatím jsme z hraček nadšení :game_die::hearts:
Zobraz celou zprávu
rudolflenka
14. únor 2018 Čtené 150x
Čti celý článek
rudolflenka
27. led 2018
Milý Koníku, už je to 33 týdnů, co jsem těhotná a odpočítávací tabulka ukazuje kulaté číslo. Čas s pupíkem se krátí a blížíme se do finále...k závěru se blíží tedy i testování #test_bioil :slight_smile: Ráda bych poděkovala za možnost zúčastnit se testování. Bi-oil mě spolehlivě provázel od doby, kdy se bříško začalo více zvětšovat. Jak jsem již psala, strie si nesu již z minulého těhotenství, kdy se začaly tvořit kolem 28tt. Teď musím"zaklepat", zatím jsem žádnou novou neobjevila. Poctivě mažu ráno i večer a ani pokožka nesvědí, což mě v minulosti trápilo nejvíce... Sama jsem zvědavá, co (ne)přinesou následující, závěrečné týdny... Nechte se překvapit se mnou, určitě hodím recenzi i s fotkami :slight_smile:
Zobraz celou zprávu
rudolflenka
Zpráva byla změněna 7. pro 2017
Pokračujeme #test_bioil :slight_smile: Bříško už se mi hodně zvětšilo a začíná boj s obouvaním bot :grinning: Nové strie se zatím nevytvořily, poctivě mažu ráno i večer. Už jsem vám říkala, že mi Bi-oil krásně voní? Voní trochu jako retro dětské olejicky, takže u toho vzpomínám na své dětství :baby:
•••
Zobraz celou zprávu
rudolflenka
20. lis 2017
#test_bioil Dnes nám dorazil testovací balíček od Bioil. Moc děkujeme! Právě včas... zrovna včera jsem nemohla usnout, jak mi kůže nepříjemně svědila a pnula. Jak se říká- kdo maže, ten jede :wink:
Zobraz celou zprávu
rudolflenka
Zpráva byla změněna 26. únor 2017
Ahoj všichni na koníku! :slight_smile: naposledy jsem zde byla na podzim a od té doby se toho hodně změnilo nejen tady, ale i v mém soukromém životě...
Od ledna jsem zpět v pracovním procesu i když na poloviční úvazek, Matýsek chodí občas do školky a stává se z něho velký kluk :slight_smile: Nějakou šťastnou náhodou se mi zadařil i ten "poloviční" titul BC. a jsem tedy sociálním pedagogem na volné noze :slight_smile: Bohužel s dědečkovým zdravým to je hodně špatné, takže veškerý volný čas věnuji jemu a své rodině. Věřím, že to pochopíte. Není už bohužel tolik času sem chodit (hlavně také aplikace stále na mobilu a tabletu nefunguje) takže kdo mě/nás chce sledovat tak na instagramu jako biomadr :slight_smile: sMějte se!
Zobraz celou zprávu
rudolflenka
28. lis 2016
Prosím, co se to stalo s mobilní aplikací? Instalovala jsem to několikrát znovu a pokaždé se mi tam zobrazují nesmysly...posunutá a spřeházená stránka, nejde nic číst, vkládat :( teď už se sem nedostanu vůbec...(Samsung galaxy S3mini) Díky!
Zobraz celou zprávu
rudolflenka
7. lis 2016
Me hudebni srdce plesá :blush:...nejenže Matýsek miluje hudbu, rád tancuje, chce si zpívat, číst...doplňuje slova...on si teď normálně sám začal notovat! Z pokoje se ozývá opakované "Halí, belí, zelí..." :smile::heart:
Zobraz celou zprávu
rudolflenka
7. lis 2016
Maminky, prosim nemate nekdo knizku z Alberta "Chaloupka na vrsku"? Nemuzu nikde sehnat, v bazaru byla jedna a tesne pred mou zpravou prodana :( shanim kvuli tradicim v knizce...dekuji za pomoc!
Zobraz celou zprávu
rudolflenka
15. srp 2016
Myslím, že teď už snad nic nezakřiknu...prošli jsme si řádnou krizí (viz,jeden můj příspěvek), ale dalo by se říct, že nás zblížila zase o kus více :slight_smile: S oblibou říkám, že všechno zlé je k něčemu dobré...samozřejmě nic není absolutně ideální. Měla bych dokončit školu, na kterou nějak nemám čas ani myšlenky. Na prvním místě je teď pro mě - ne dítě, ale náš partnerský vztah. Snažím se dohnat, to co jsem zanedbala, aby náš syn cítil, že se jeho rodiče opravdu milují a on sám je milován :slight_smile: Myslela jsem, že nám se nemůže stát to, o čem se tak často píše. Totiž, že se budeme po narození navzájem zanedbávat, přestaneme jeden druhému naslouchat, rozumět...občas je to náročné, na úkor zábavy, kamarádů,školy, pohodlí,...ale jsem teď fakt mnohem šťastnější :slight_smile:
Zobraz celou zprávu
rudolflenka
10. srp 2016
Nejsem mámou ještě ani dva roky a už mě toho můj syn naučil tolik...chodit za každého počasí ven, radovat se z maličkostí, nebát se umazat, při procházce nespěchat, dívat se kolem sebe, být více trpělivá, vracet se na stejná místa, mít při sobě vždy zásobu kapesníků, dodržovat pitný režim, sledovat to co jím, chránit přírodu,užívat si přítomnosti, nepřestávat věřit, být pokornou, hrát si, zpívat, tančit, smát se, plakat... Děkuji za každý den, kdy mě učíš, jak se stát lepším člověkem! :heart:
Zobraz celou zprávu
Strana
z 4
Předchozí Strana
z 4
Další