Příspěvky pro registrované uživatele se ti nezobrazují.
a uvidíš všechny příspěvky!
rudolflenka
5. lis 2018
#konik_testuje #recenze na tiskárnu Canon PixmaTS6151 #test_canon2 je tu! Přečtěte si článek a dejte mi do komentáře vědět, co vás na tiskárně nejvíce zaujalo a proč byste ji chtěli mít doma. Za odpoveď vám přiletí srdíčka :slight_smile: :heart:
Zobraz celou zprávu
rudolflenka
5. lis 2018 Čtené 33x

A je to tu! Konečně vám mohu napsat všechny své dojmy, zkušenosti a zážitky z testování skvělé tiskárny Canon PIXMA TS6151

Když jsem se dozvěděla, že jsme byli vybráni k testování, měla jsem upřímnou radost. S naší starou tiskárnou máme více starostí než užitku a chtěla jsem také vyzkoušet něco nového. U nás se totiž stále něco tiskne.

Jsem výtvarnicí a učitelkou v mateřské školce, nyní na mateřské dovolené. Vedu ale kroužek pro batolátka, a tak mimo omalovánek pro moje děti tisknu i nejrůznější materiály a pomůcky. Vlastně až do nedávna jsem byla zvyklá tisknout vše černobíle a pak si to vybarvit. Takže spousty práce navíc.

Barevné tonery jsou většinou drahé, a tak jsme je nekupovaly. Proto také zůstávala většina fotek v počítači, alba zela prázdnotou a prarodiče marně čekaly na fotky vnoučátek. 

Manžel je umělecký kovář a restaurátor, takže si svoje produkty a postupy fotí sám. Často také tiskne poukázky nebo certifikáty a i když se na novou tiskárnu s počátku moc netvářil, nakonec je rád, že ji máme. Hned po obdržení balíčku jsme využili krásného počasí a barev podzimu a šli se s dětmi vyfotit. Fotopapír i barvy byly součástí, takže jsme jednoduše zapojili tiskárnu a tiskli fotky. Jejich kvalita nás mile překvapila a já jsem konečně mohla dodělat dětem alba a dekorace do domu  :slight_smile:  Také babičky a dědečci si přišli na své a dostaly spoustu fotek vnoučátek. 

Nejvíce mě dostala úsporná velikost tiskárny, design a barva. Jako by snad někdo tušil, že máme dům zařízený ve starém stylu a bílé barvě  :slight_smile:  Nemám totiž ráda výraznou elektroniku, která nezapadá do celku, a právě i její velikost umožňuje, mít ji prakticky kdekoliv. Určitě nebude zavazet na vašem pracovním stole, ale vleze se i na polici nebo komodu. Já jsem pro její umístění zvolila obývák, který je v centru dění. Mohu si tak kdykoliv vytisknout co potřebuji a nemusím k tomu dokonce ani zapínat počítač!

Tato tiskárna totiž umožňuje bezdrátový tisk a tisk z mobilu. Úžasné! Stejně tak skenovat je možné přímo do Cloudu. Podporuje OneDrive, Google disk a mnoho dalších služeb. Jakožto nadšená instagramerka toto velmi oceňuji :slight_smile: 

Scan je velmi kvalitní a lituji, že jsem ho neměla k ruce v době, kdy jsem ilustrovala knihu od Prosimspinkej. Byla to moje ilustrátorská prvotina a narazila jsem při její tvorbě na mnoho technických problémů.

Jakožto kreativní člověk  jsem musela pořádně prozkoumat stránky určené přímo pro tyto tiskárny Pixma: http://cp.c-ij.com/en/index.html :slight_smile:   

Creative Park, kde si můžete jednoduše a efektivně během chvilky vytisknout spoustu věcí. Od přáníček, omalovánek, origamy, dekorace až po krabičky a kalendáře. Co všechno jsme vyzkoušeli můžete vidět na fotkách:

Stránky jsou velmi přehledné a jednoduché, takže vy, co angličtinu neovládáte se určitě nebojte :slight_smile:

Protože mobil používám dost často, musela jsem také vyzkoušet aplikaci Canon - Easy - PhotoPrint Editor. S touto aplikací si můžete vytvořit nejrůznější koláže, vizitky, štítky a spousta jiných věcí. Zvolíte si typ šablony, poté upravíte svoje fotografie dle svého vkusu a můžete tisknout. Jak jednoduché!

Zařízení je vybaveno dotykovým displejem s úhlopříčkou 7,5 cm, má jednoduché ovládání, které ale nabídne mnoho.

Tiskárna má 11 možností k vytisknutí různých druhů papírů – linkovaný i s tabulkami,  a tak ušetří váš čas. To vše si můžete zvolit přímo na displeji.

Praktický Stand-by režim, kdy se tiskárna tváří jako vypnutá, ale při pokynu k tisku okamžitě tiskne. A co je nejvíc, tiskárna je opravdu velmi tichá, takže můžete bez obav tisknout i když vaše děťátko spinká :slight_smile: 

Více informací zde:

http://https://www.canon.cz/printers/pixma-ts6150-series/specifications/

Závěrečné shrnutí kladů a záporů (které jsem zatím nenašla):

+Velmi kvalitní tiskárna. Tichá, zvládá vše, co potřebuji a za velmi přijatelnou cenu

+Scan do cloudu, není potřeba mít připojenou k PC

+Podpora OneDrive, Google disk a mnoho dalších

+Tisk z mobilu

+Bezdrátový tisk

+Automaticky se sdílí po celé domácí síti

+Stand-by režim, kdy se tiskárna tváří jako vypnutá, ale když dostane pokyn k tisku, začne tisknout

+Dotykové ovládání

+Tichá a malá

+Jednoduché ovládání, ale nabídne vážně dost

+Možnost mít vloženo 2 druhy papíru zároveň

+Tiskne nádherné fotky na fotopapír

+Hromada funkcí a věcí, navíc zdarma v Canon Print Cloud (šablony, rámečky, vystřihovánky, přání atd...)

+Podpora Apple AirPrint, vytisknete okamžitě z prohlížeče iPhonu nebo aplikace

+Scan přímo do emailové přílohy

+Krásná kvalita scanu

+Oboustranný tisk

+Když kopíruje, tak tiskne zároveň, díky tomu máte A4 okopírovanou téměř okamžitě

Případnou investici do této tiskárny, v poměru cena-výkon-tiskové náklady, považuji za přiměřenou. Náhradní barevné tonery jsou v přijatelné cenové relaci, stejně tak fotopapír (zvýhodněné sety). Barva sice mizí celkem rychle, ale to u všech barevných tiskáren. Za nás mohu říct, že jsme z tiskárny nadšení a velmi děkujeme za možnost testování. Stala se našim vítaným, rodinným pomocníkem a designovým kouskem v naší domácnosti  :slight_smile: 

#test_canon2 #recenze 

Čti celý článek
rudolflenka
3. lis 2018
#test_canon2 #konik_testuje
Dva týdny jsme testovali tískárnu Canon PixmaTS6151. Za tu dobu jsem byla velmi kreativní a díky testování rozšířila své obzory a poznala nové věci. Co všechno se dá s tiskárnou dělat, jaké jsou její klady a zápory se dozvíte již tuto neděli. tak nezapomeňte sledovat můj profil :slight_smile:

Než vložím závěrečnou recenzi, mám tu pro vás malý tip, jak si zjednodušit práci. Ať se vám to líbí nebo ne, blíží se Vánoce a také adventní čas. Věřím, že většina maminek, stejně jako já, si už láme hlavy, jaký adventní kalendář pořídí svým dětem. Nejsem zastáncem kupovaných, čokoládových a ráda tvořím každý rok něco jiného. Letos mám však trochu méně času, díky malé cácorce, která skoro nikdy nespí a začíná už prolézat byt :slight_smile: Proto jsem s nadšením uvítala kreativní stránky firmy Canon :
Creative Park, jsou stránky určené přímo pro tiskárny Pixma, kde si můžete jednoduše a efektivně vytisknout spoustu věcí. Od přáníček, krabiček, omalovánek, origamy, až po kalendáře. Jsou velmi obsáhlé avšak přehledné a i ti, co moc nerozumí anglicky se určitě zorientují :slight_smile:
http://cp.c-ij.com/en/index.html
V sekci kalendáře najdete i ty adventní. Já jsem si vybrala krásný červený domeček a vytiskla i spoustu jiných věcí. Jak to dopadlo a kolik nám to přineslo radosti, se dozvíte zítra :slight_smile:
Zobraz celou zprávu
rudolflenka
30. říj 2018
#test_canon2 #konik_testuje
S tiskárnou pixma už nikdy nezůstanou fotky pouze ve vašem počítači :see_no_evil: :desktop::printer::film_frames:️ Je to tak jednoduché! 🤩 Konečně mohu dětem dodělat alba a dekorace :frame_photo:
Zobraz celou zprávu
rudolflenka
30. říj 2018
#test_canon2 #konik_testuje
Mým velkým koníčkem jsou i ilustrace. Před rokem jsem ilustrovala knihu Prosimspinkej. Byla to pro mě nová zkušenost a výzva. Narazila jsem na spoustu technických problémů a to hlavně s naší starou tiskárnou. Sken byl velmi pomalý a o kvalitě nemohla být řeč. Proto jsem pak měla s dodatečnou úpravou velkou práci. Vy si ji můžete ušetřit, protože skenování s touto tiskárnou je rychle a efektní... Srovnání skenů prozradím v závěrečné recenzi již brzy :slight_smile:
Zobraz celou zprávu
rudolflenka
24. říj 2018
#test_canon2 #konik_testuje První týden testování tiskárny Canon PIXMA TS6100 za námi :printer:️ Manžel se ochotně ujal instalace, pak se chopil foťáku a šli jsme fotit s dětmi do přírody :maple_leaf: Hned jsme také vyzkoušeli tisk fotek a řeknu vám, je to super. Znáte to- do nekonečna odkládáte doplnění alb vašich dětí, prarodiče touží po fotce vnoučátek a vy nic nemáte. Fotky zůstávají jen v počítači :frame_photo:️ Ale s touto tiskárnou je to tak jednoduché!
Opravdu máme z testování velkou radost :heart:️ Neustále se u nás něco tiskne, ať už omalovánky, dokumenty do práce, nejrůznější barevné pomůcky do mého kroužku batolátek, fotky... Zbývá ještě odzkoušet skener a máme to kompletní. Jak dopadl barevný tisk pomůcek do montessori kroužku přidám co nevidět :wink: Sledujte můj profil a nic vám neunikne :hugging:
Zobraz celou zprávu
rudolflenka
15. říj 2018
Přišlo nám něco na testování :heart_eyes: #test_canon2 Jsem zvědavá, co všechno tahle věcička dovede... Sledujte můj profil a budete to vědět také! :wink:
Zobraz celou zprávu
rudolflenka
10. říj 2018 Čtené 48x

Na trhu je dnes velký výběr hraček pro naše nejmenší. Jaká hračka je ale ta správná? Která dokáže moje miminko zaujmout? Která ho bude správně rozvíjet?

Na takové a podobné otázky se jistě ptá hodně z vás. Jako učitelka mateřské školky se dostávám do kontaktu s hračkami vlastně po celý svůj dosavadní život. Tohle zaměstnání má tedy opravdu výhodu – nikdy si nepřestáváte hrát! Proto si troufám tvrdit, že jsem na hračky docela náročná, když mi jich tolik prošlo pod rukama. Jako tvor umělecky zaměřený a tvořivý dávám spíše přednost hračkám z přírodních materiálů a „handmade“, ale nabráním se ani"moderním" hračkám. U prvního dítěte (Matěj, 3,5 roku) jsem hračky moc neřešila. Podědili jsme pytel všelijakých hraček a nákupy jsem poprvé řešila až u druhých narozenin. Jedna hračka mezi těmi všemi ale vždy vynikala. A tou byla „stoletá“ housenka od Fisher-Price.

Schovala jsem ji i pro druhé dítě a byla jsem zklamaná, když jsem po narození dcery zjistila, že nefunguje. Potom jsem na Modrém Koníkovi uviděla možnost otestovat nové hračky od Fisher-Price  a zazářili mi oči. S mluvícím pejskem jsem se setkala u kamarádky, kolotoč nad postýlku nemáme a ten projektor, ten vlastně taky nutně potřebujeme! Jaká tedy byla moje radost, když nám přišel balíček k testování.

Obsahoval tyto hračky:

Motýlův kamarád pro klidné sny – uspávací projektor s okřídleným medvídkem.

Nový kolotoč nad postýlku – Motýlci

a Mluvící pejsek

Prvně bych chtěla začít recenzí uspávacího projektoru - Motýlův kamarád pro klidné sny. Na ten jsem se vlastně těšila ze všeho nejvíce. Syn má k uspávání promítací želvičku, která pomalu dosluhuje, není úplně kvalitní, ale slaví velký úspěch. Jelikož se jako matka dvou dětí často setkávám se situací, kdy musím uspávat dvě děti zaráz, říkala jsem si, že tím „zabiji dvě mouchy, jednou ranou“. Synovi i dcerce (6měsíců) se projekce hvězd a noční světlo měnící barvy moc líbí.

Nový kolotoč nad postýlku – Motýlci

Popravdě, tohoto kolotoče jsem se trochu bála a očekávala jsem od něj nejméně. O to bylo mé překvapení větší, když jsem na konci testování zjistila, že je naším každodenním společníkem.

Kdysi jsem měla možnost vidět starší prototyp tohoto kolotoče, který se ale velmi špatně montoval, nedržel na postýlce a celkově mě vzhledem a funkcemi moc nezaujal. Tento kolotoč je ovšem“vymakaný“. Vzhledově neurazí, ale asi ani nenadchne. Nicméně  jeho praktičnost tkví v tom, že vydrží delší časové období. Kolotoče nad postýlku jsou většinou dobré do té doby, než se dítě naučí převracet ze zádíček na bříško. Trochu jsem se tedy bála, jak ho vlastně s půl roční dcerou otestujeme. A jak to dopadlo? Se synem jsme velmi jednoduše kolotoč smontovali a připevnili na postýlku (- možnost rychlého a snadného přemístění a odepnutí medvídků považuji za největší plus).

Mluvící pejsek

Po rozbalení balíčku jsem byla trošku zklamaná, protože jsem očekávala pejskovu Sestřičku. Syna však pejsek zaujal dřív než jeho malou sestřičku, takže jsem nakonec byla ráda, že máme něco neutrálnějšího. Jak už jsem psala, s pejskem jsem se setkala už u kamarádky, takže pro mě nebyl tím největším překvapením. Slibovala jsem si od něj zabavení dcery, což se stalo, ale jen částečně. Dcerka má půl roku a ještě si sama neumí pejska zmáčknout, takže jí s tím většinou pomáhá bráška nebo rodiče. To ale neznamená, že u nás pejsek nemá úspěch. Právě naopak, pestrobarevný pejskův vzhled, písničky a příjemný pejskův hlas u nás zní každý den! Ačkoliv zvukové hračky moc nemiluji a snažím se jejich počet v domácnosti omezit, tak tato hračka mi opravdu nevadí. Pejsek má dvě hlasitosti a tři úrovně – vhodné pro různá období dětí. Je pravda, že mi ze začátku trvalo, než jsem se v pejskovi zorientovala. Jako pedagog si myslím, že je hračka malinko předimenzovaná a pro děti hůře ovladatelná. Také jsem nepochopila nápisy – ouško, noha, ruka, hudba. Děti, alespoň ty moje číst neumí a ještě nějakou dobu to potrvá, než se to naučí. Celkově bych hračku doporučila spíše pro děti od 8 měsíců až jednoho roku dále. Hračka je těžší a i když jsou části citlivé na dotek, je potřeba, aby dítě již sedělo a mělo volné ruce k uchopení. Neznamená to, ale že radost neudělá i menším dětem. Dcerka na pejska reaguje dobře, líbí se jí svítící srdíčko, zpívání má ráda.

Myslím si, že je otázkou času, kdy si s ním začne opravdu hrát a stane se její oblíbenou hračkou :slight_smile:

Celkově jsem byla s testováním spokojená a jako pedagog a maminka v jedné osobě, mohu hračky od Fisher- Price doporučit. Moc děkujeme za testování! :slight_smile:

Milé maminky, vedle perfektních hraček ale nezapomínejte dětem věnovat čas i vy samotné. To, co matka (či jiná pečující osoba) věnuje dítěti v prvních třech letech života, velice znatelně ovlivní rozvoj jeho osobnosti na celý život.

Zdravé a hravé dětičky vám přeje

maminka Lenka, Markétka a Matěj

 #test_fisherprice2  #recenze

Čti celý článek
rudolflenka
1. říj 2018
#test_fisherprice2 je u konce a na blog jsem právě přidala #recenze ! :slight_smile: Tak se mrkněte a do komentářů se mi podělte o vaše zkušenosti s hračkami této značky. Za každou odpověď k vám přiletí srdíčko :slight_smile: https://www.modrykonik.cz/blog/rudolflenka/arti...
Zobraz celou zprávu
rudolflenka
25. zář 2018
#test_fisherprice2 než se vrhnu na závěrečnou recenzi, ráda bych ještě dopredstavila zbylé dvě hracky, které jsme testovali :hugging: druhou hračkou je Fisher Price mluvící pejsek:dog:. Původně jsem si myslela, že dostaneme jeho kamarádku - holčičku, ale jsem vlastně ráda, že tomu tak není. Pejska si totiž půjčuje i starší bráška(3 roky) a sestřičce názorně ukazuje, jak se s pejskem pracuje :wink: Naším domem teď tedy zní známé i méně známé písničky, které už si začínám zpívat i já :see_no_evil::hear_no_evil: S jeho dalšími vlastnostmi vás seznámím v podrobnější recenzi... Třetí hračkou je pak kolotoč nad postýlku Motýlci :dog::butterfly:. Malá už v postýlce moc neleží, takže je super, že se dá část kolotoče zavěsit i na kočárek :wink: Projektor :sparkles:je odnímatelný, takže se vlastně všechny části kolotoče dají využít i když je dítko starší :baby:🧒 Už se moc těším, až vám v závěrečné recenzi popíšu vše podrobně, jak pozitiva tak negativa. Ale zatím jsme z hraček nadšení :game_die::hearts:
Zobraz celou zprávu
rudolflenka
14. únor 2018 Čtené 95x

                                             

Milé ženy, (nastávající) maminky,

Bi-oil je jedním ze známých a populárních výrobků v péči o pleť a pokožku těla. Tento produkt je určen pro všechny, které omezuje nepříjemný vzhled jizev či strií a také ty, kteří se jim chtějí vyhnout (tedy zejména nadcházející maminky). Jistě na něj každá z vás narazila v regálu drogerie nebo na internetu, kde je možno shlédnout velmi mnoho recenzí. Vzhledem k mému druhému těhotenství, jsem přemýšlela, jaký produkt použiji tentokrát. Díky Modrému koníku se mi naskytla možnost testovat Bi –Oil. Ráda bych se s vámi podělila o své zkušenosti. A vezmeme to hezky od začátku…

Od puberty jsem se potýkala s problematickou pokožkou a nepříjemnými striemi. Obzvláště na stehnech, které jsem pečlivě maskovala v nohavičkových plavkách. Na sebevědomí mi nepřidalo ani to, že jsem trpěla na jizvy po štípancích a rankách z prázdninových dobrodružství. Časem jsem se s nimi naučila žít a přijala svoje tělo takové, jaké je…ale trvalo to. Kéž bych měla tehdy někoho, kdo by mi ukázal na Bi –Oil.

Moje první zkušenost s Bi-Oilem, ale překvapivě nebyla v těhotenství. V dospělosti jsem si malé balení tohoto oleje zakoupila výhradně na nohy. Proč zrovna na ně? Nejen kvůli drobným jizvám, se kterými jsem se dávno smířila, ale především kvůli nedostatečné hydrataci a svědivosti. Všechny krémy a oleje byly buď moc mastné, nebo mi na moji citlivou kůži nedělaly dobře. Až Bi-Oil mě mých problémů zbavil.

Když jsem roku 2014 otěhotněla, až do 28tt mě strie netrápily a tak jsem doufala, že se jim vyhnu. Samozřejmě jsem i tak poctivě mazala kde čím, bohužel nepomohlo nic. Přibrala jsem téměř 20 kg, což pro kůži na mé drobné postavě byl neskutečný zápřah. Ale raději budu matkou a překousnu, že vypadám trochu hůř v plavkách. Mateřství mě naplňuje mnohem více než perfektní stehna a břicho.

Proč jsem se tedy rozhodla v druhém těhotenství testovat právě Bi-Oil ? Není už to vlastně jedno? Není.

Chtěla jsem otestovat, jaký vliv bude mít olej na již vzniklé strie a zdali napomůže tomu, aby se nevytvořily nové. Výrobci nenabízí žádné zázračné účinky (jako u mnohých jiných výrobků), ale reálnou pomoc se „zahlazením“ starých jizev. Na stránkách výrobce se přímo píše:

 „Bi-Oil je vyvinut tak, aby pomohl zlepšit jejich vzhled, nikdy je ale nemůže zcela odstranit.“

Testovat jsem začala kolem 25tt a nyní jsem téměř v závěru těhotenství – 35tt. K testování jsem měla (mám) k dispozici velké, 200ml balení. Kromě reálných obav z dalších stríí, se také v těhotenství díky hormonálním výkyvům potýkám se svědící kůží na těle, velmi citlivou, suchou pokožkou se sklony k nedokonalostem a s tím spojenými jizvičkami v oblasti obličeje. Není to nic příjemného. Ačkoliv jsem člověk, který dává přednost kvalitní rostlinné kosmetice, tak tady bohužel selhává…

Zcela logicky jsem se v těhotenství zaměřila hlavně na redukci starých jizev a na prevenci těch nových. Mazala jsem 2x denně, olej se (na rozdíl od všech ostatních) poměrně rychle vstřebal a tak jsem nemusela stát v koupelně nahatá dlouho :grinning:  Se stále se zvětšujícím bříškem byly i staré jizvy opticky viditelnější, avšak na dotek méně „hmatatelné“ a co víc, nepřibyla mi ani jedna nová.  Kůže také nesvědí a velké plus vidím i v tom, že po aplikaci nejsem jako „sardinka v oleji“ (čti: nemám fleky na noční košili a prostěradle :slight_smile:  ).

Rozhodně budu v mazání olejem pokračovat i po porodu a jsem přesvědčena o tom, že se jizvičky ještě více stáhnou… I přes to, že mažu poctivě každý den, tak z lahvičky ubylo docela malinko. Jsem přesvědčena, že vystačí na celé období těhotenství a možná i po něm. Rozhodně se tedy vyplatí počáteční investice, která může mnohé z vás odradit. Stačí totiž opravdu trocha oleje, výborně se roztírá i vstřebává.

Ráda bych také zmínila, že na obličej olej nikdy nemažu. Není mi to příjemné a mám pocit, že se lesknu ještě den po tom. Nemluvě o pórech, které to ucpe… Jaké tedy bylo moje překvapení, když jsem si (ano) omylem, utřela ruce po aplikaci oleje do obličeje. Nejen, že to bylo velmi příjemné, ale odstranilo to pnutí kůže, suché šupinky, které se mi tvoří kolem nosu a pleť byla najednou velmi hladká (nezaměňovat s „mastná“).  Večer po odlíčení tedy pravidelně aplikuji i na obličej, kde jsem vypozorovala i vymizení starších drobných jizviček po akné. Samozřejmě je třeba si přiznat, že jizvy i přesto všechno zůstanou, rozhodně nelze očekávat velké zázraky. Ale určitě stojí za to, olej vyzkoušet.

Asi není obvyklé psát negativa na konec, ale pro klid v duši je zmínit musím. Bi-Oil si nehraje na „přírodní“ a má zcela pravdivě uvedené složení i na svých stránkách. Za to má velké plus. Ovšem mnohé z vás, které řeší složení kosmetiky, by složení mohlo odradit od používání. V závěrečném shrnutí jsem tedy uvedla za mě „problémové“ látky a je pak na zvážení každého, zda výrobek použije. V článku jsem uvedla, že si potrpím především na přírodní kosmetiku. Tenhle olej do ní sice patřit nebude, ale s klidným svědomím ho mohu doporučit, protože mi pomohl vyřešit mnohé problémy a pozitiva převažují nad negativy.

Ať už se rozhodnete jakkoliv, přeji vám především, abyste se ve svém těle cítily dobře a sebevědomě i když není podle předních stránek časopisů :slight_smile:

Pro lepší orientaci shrnu recenzi do následujících bodů:

+ dostupnost v kamenných prodejnách (drogeriích), lékárnách i e-shopech

+ různé velikosti balení (60, 125 a 200ml)

+ nízká spotřeba  - malé množství pokryje velkou plochu

+ dobře se roztírá i relativně vstřebává (nezanechává extra mastný film)

+ má vysoce hydratační a zjemňující účinky (obzvláště v péči o pleť obličeje), neucpává póry

+ reálně napomáhá v redukci starých jizev po akné

+ napomáhá proti svědění pokožky, je vhodný i pro velmi citlivou pleť

+ napomáhá elasticitě pokožky v těhotenství

+ pomáhá „zahladit“ vystouplejší jizvičky a pajizévky (strie)

+ příjemně voní (pro mě trochu „retro“ vůně) i když bych uvítala i neparfemovanou verzi.

- Počáteční investice, která se může zdát vyšší

- Obsahuje:  Paraffinum Liquidum Triisononanoin (směs kapalných uhlovodíků získávána destilací ropy), BHT, Coumarin, Eugenol a jiné látky, které se nedoporučují užívat v těhotenství a během kojení.

#test_bioil

Čti celý článek
rudolflenka
27. led 2018
Milý Koníku, už je to 33 týdnů, co jsem těhotná a odpočítávací tabulka ukazuje kulaté číslo. Čas s pupíkem se krátí a blížíme se do finále...k závěru se blíží tedy i testování #test_bioil :slight_smile: Ráda bych poděkovala za možnost zúčastnit se testování. Bi-oil mě spolehlivě provázel od doby, kdy se bříško začalo více zvětšovat. Jak jsem již psala, strie si nesu již z minulého těhotenství, kdy se začaly tvořit kolem 28tt. Teď musím"zaklepat", zatím jsem žádnou novou neobjevila. Poctivě mažu ráno i večer a ani pokožka nesvědí, což mě v minulosti trápilo nejvíce... Sama jsem zvědavá, co (ne)přinesou následující, závěrečné týdny... Nechte se překvapit se mnou, určitě hodím recenzi i s fotkami :slight_smile:
Zobraz celou zprávu
rudolflenka
Zpráva byla změněna 7. pro 2017
Pokračujeme #test_bioil :slight_smile: Bříško už se mi hodně zvětšilo a začíná boj s obouvaním bot :grinning: Nové strie se zatím nevytvořily, poctivě mažu ráno i večer. Už jsem vám říkala, že mi Bi-oil krásně voní? Voní trochu jako retro dětské olejicky, takže u toho vzpomínám na své dětství :baby:
•••
Zobraz celou zprávu
rudolflenka
20. lis 2017
#test_bioil Dnes nám dorazil testovací balíček od Bioil. Moc děkujeme! Právě včas... zrovna včera jsem nemohla usnout, jak mi kůže nepříjemně svědila a pnula. Jak se říká- kdo maže, ten jede :wink:
Zobraz celou zprávu
rudolflenka
Zpráva byla změněna 26. únor 2017
Ahoj všichni na koníku! :slight_smile: naposledy jsem zde byla na podzim a od té doby se toho hodně změnilo nejen tady, ale i v mém soukromém životě...
Od ledna jsem zpět v pracovním procesu i když na poloviční úvazek, Matýsek chodí občas do školky a stává se z něho velký kluk :slight_smile: Nějakou šťastnou náhodou se mi zadařil i ten "poloviční" titul BC. a jsem tedy sociálním pedagogem na volné noze :slight_smile: Bohužel s dědečkovým zdravým to je hodně špatné, takže veškerý volný čas věnuji jemu a své rodině. Věřím, že to pochopíte. Není už bohužel tolik času sem chodit (hlavně také aplikace stále na mobilu a tabletu nefunguje) takže kdo mě/nás chce sledovat tak na instagramu jako biomadr :slight_smile: sMějte se!
Zobraz celou zprávu
rudolflenka
28. lis 2016
Prosím, co se to stalo s mobilní aplikací? Instalovala jsem to několikrát znovu a pokaždé se mi tam zobrazují nesmysly...posunutá a spřeházená stránka, nejde nic číst, vkládat :( teď už se sem nedostanu vůbec...(Samsung galaxy S3mini) Díky!
Zobraz celou zprávu
rudolflenka
7. lis 2016
Me hudebni srdce plesá :blush:...nejenže Matýsek miluje hudbu, rád tancuje, chce si zpívat, číst...doplňuje slova...on si teď normálně sám začal notovat! Z pokoje se ozývá opakované "Halí, belí, zelí..." :smile::heart:
Zobraz celou zprávu
rudolflenka
7. lis 2016
Maminky, prosim nemate nekdo knizku z Alberta "Chaloupka na vrsku"? Nemuzu nikde sehnat, v bazaru byla jedna a tesne pred mou zpravou prodana :( shanim kvuli tradicim v knizce...dekuji za pomoc!
Zobraz celou zprávu
rudolflenka
15. srp 2016
Myslím, že teď už snad nic nezakřiknu...prošli jsme si řádnou krizí (viz,jeden můj příspěvek), ale dalo by se říct, že nás zblížila zase o kus více :slight_smile: S oblibou říkám, že všechno zlé je k něčemu dobré...samozřejmě nic není absolutně ideální. Měla bych dokončit školu, na kterou nějak nemám čas ani myšlenky. Na prvním místě je teď pro mě - ne dítě, ale náš partnerský vztah. Snažím se dohnat, to co jsem zanedbala, aby náš syn cítil, že se jeho rodiče opravdu milují a on sám je milován :slight_smile: Myslela jsem, že nám se nemůže stát to, o čem se tak často píše. Totiž, že se budeme po narození navzájem zanedbávat, přestaneme jeden druhému naslouchat, rozumět...občas je to náročné, na úkor zábavy, kamarádů,školy, pohodlí,...ale jsem teď fakt mnohem šťastnější :slight_smile:
Zobraz celou zprávu
rudolflenka
10. srp 2016
Nejsem mámou ještě ani dva roky a už mě toho můj syn naučil tolik...chodit za každého počasí ven, radovat se z maličkostí, nebát se umazat, při procházce nespěchat, dívat se kolem sebe, být více trpělivá, vracet se na stejná místa, mít při sobě vždy zásobu kapesníků, dodržovat pitný režim, sledovat to co jím, chránit přírodu,užívat si přítomnosti, nepřestávat věřit, být pokornou, hrát si, zpívat, tančit, smát se, plakat... Děkuji za každý den, kdy mě učíš, jak se stát lepším člověkem! :heart:
Zobraz celou zprávu
rudolflenka
9. srp 2016
Děkuju za srdíčka, jak bude čas, pošlu dál :slight_smile:
Z hodně z vás jsem v bližším kontaktu na FB nebo Instagramu a tak mi to vyhovuje. Mám to zde ráda a budu se sem vracet, ale už ne tak často... Času je bohužel čímdál méně a ten, kdo říkal, že to bude jen horší měl pravdu :grinning:
Zobraz celou zprávu
rudolflenka
5. srp 2016
#svetovytydenkojeni
Kojím už rok a půl a nesmírně si toho vážím...občas to nebylo jednoduché, ale dá se říci, že od narození kojím bez větších problémů. Často se setkávám s ženami, které to štěstí neměly a nemají. Nejsem sice laktační poradkyní, ale ráda si každý příběh vyslechnu a poradím, co vím. Slova pochopení a útěchy mají mnohdy tu nejvyšší cenu. Důležité je respektovat se navzájem a nikoho neodsuzovat...z kojení tady nikdo neděla víc, než je. Porod je také intimní záležitost a příběhů je zde opravdu tolik, že netřeba se pohoršovat nad příběhy nebo fotkami s kojící tématikou. Samozřejmě chápu, že ne každý na období kojení rád vzpomíná, ba naopak je pro něj boelstivou vzpomínkou. Ale tyto příběhy a fotky nemají za úkol otevírat staré rány, provokovat...ale podělit se o radosti a starosti mateřství, tak jak to zde běžně děláme :slight_smile: Jsem ráda, že se při kojení na veřejnosti setkávám s těmi pohoršenými pohledy pouze z řídka. Kontaktní rodičovství zaujímá ve společnosti stále větší místo a já jsem ráda, že se totalitní zvyklosti pomalu stávají minulostí. Více tolerance a hodně mléka všem! :wink: Za foto díky trpělivým NikaJen photography :slight_smile:
Zobraz celou zprávu
rudolflenka
18. črc 2016
...a protože se nám nosící období rychle krátí, je nutné vyzkoušet spousts nových úvazů :heart: Pro dnešek Poppin's hip carry reinforced (s vyztužením) dle Vonzino :relaxed: Překvapivě moc pohodlný úvaz, za mě lepší jako KsK. I když ve předu už skoro nenosím, tak toto budu vázat častěji :thumbsup: Hořce pláču, že jsem nezačala dříve, protože batole se navazuje o poznání hůře jako malé miminko.Takže ženy, nebojte se a zkoušejte dosud nepoznané, dokud se děti moc nebrání :stuck_out_tongue_winking_eye::smiley::blush::heart:
Zobraz celou zprávu
rudolflenka
17. črc 2016
...
Zobraz celou zprávu
rudolflenka
12. črc 2016
A já ju sem hodím, páč v albu se ztratí...mám z ní totiž velkou radost. Připomíná mi pár radostných, pronošených dnů při testování tohoto krasavce. Dydimos hahnentritt antrazit je můj MUST HAVE! A jaký je ten Váš? :wink:
Zobraz celou zprávu
rudolflenka
12. črc 2016
Koukám na to jako puk, jaktože mám najednou tolik orgánů? :grinning: ženy milené, děkuji Vám za tu extra dávku :slight_smile: teď to potřebuji víc než kdy jindy...
Zobraz celou zprávu
rudolflenka
12. črc 2016
Tak co je to tady? Vyčůrat, vykoupat, pomodlit a spát! :grinning: :slight_smile:
Zobraz celou zprávu
rudolflenka
12. črc 2016
I když se v poslední době dost často hádáme, najdou se i světlé chvilky, pro které stojí za to žít :slight_smile: Jedna rodinná idylka z malé dubnové oslavy Matyho prvních narozenin :slight_smile:
Zobraz celou zprávu
rudolflenka
30. čer 2016
Samochvála sice smrdí, ale mám potřebu se pochválit, jaká su holka šikovná :grinning: Fotila jsem 4 měsíční Alžbětku (newborn se nestihlo) a myslím, že na mou prvotinu se to docela povedlo :slight_smile: A opravdu jsem koukala, kolik práce na fotce udělá photoshop, s kterým mě manžel (když zrovna neprudí) učí :grinning: :slight_smile:
Zobraz celou zprávu
rudolflenka
30. čer 2016
Dobře, dnes něco pozitivního...konečně mládě usnulo!!! :joy: ovšem jak ho odložit a nevzbudit? Aneb stydne mi kafe...tantalova muka v reálu :grin:
Zobraz celou zprávu
Strana
z 4
Předchozí Strana
z 4
Další