
23 / 64
Také prosím onfo odkud jsou a zda mají i větší velikosti? 92-98?
30. led 2013
ruzovkas
autor@candlemania fcb http://www.facebook.com/photo.php?fbid=49397351... - fešáci a fešandy
30. led 2013
@ruzovkas děkuji 🙂
31. led 2013

Také prosím onfo odkud jsou a zda mají i větší velikosti? 92-98?
@candlemania fcb http://www.facebook.com/photo.php?fbid=49397351... - fešáci a fešandy
@ruzovkas děkuji 🙂
odkud pak je prosím?