
42 / 64
Obchůdek Z+N fcb
kdepak se da prosim sehnat?
31. led 2013
To je krásnééé,kde se to dá sehnat??Díky🙂
31. led 2013
ruzovkas
autorještě ta cena je taky skvělá 250,- :o))
31. led 2013
ty jo, tak to te pujdu,moooc dekuji🙂
tedka uz mam dve objednane take z fb🙂
31. led 2013
jezisi, ta je uzasna🙂 ja jsem uplne nemocna na vesticky🙂