Ahoj, potřebovala bych se poradit s nekym, kdo ma zkušenosti se silnou alergii na trávy. Sedmilety syn byl loni hospitalizovan na detske JIPce po opravdu silné reakci (kdo zna teorii velkeho tresku, vypadal dost podobně jako Howard, ktery snedl orechovou tyčinku 😁), i tenkrát nasledovala reakce těla, kdy na druhy den vystřelilo vysoko CRP a "laryngitidni" kasel ho nepoustel přibližně tyden. Otok trval 3 dny, propustili ho az po vymizeni. Tenkrát mi ke kašli řekli, že může být možná nemocny i a proto probehla velka reakce na trávy. Nicmene letos se nam opakuje scénář, kdy zacne reakce na alergen - otok, dusnost, sipot a nasleduje několikadenní opravdu hnusny laryngitidni kasel. Dnes je to třetí den. A ja tapu, je opět nemocný? Nebo prostě ta reakce ve formě kasle pretrvava? 🫣v pondělí mi ma volat alergolozka, protože se mi vůbec nelíbí, ze leky které na akutni reakci ma zabiraji treba az po 4 hodinách a to jen mirne 🤷♀️🤦♀️ pak se reakce různě vraci atp. Jedine co vymizi je otok v obliceji. Ja se z logiky věci bojim a přijde mi podmetikamentovany. Byt pravidelne bere Zenaro, a fouka Flixotide. Na reakci ma k Zenaru jeste Ventolin a Prednison. Bohužel ani toto kombo prostě neni zázrak 🤷♀️a pochybuju ze odyby se mi zacal opet dusit, ze to pomůže 🙁
Máte nekdo podobnou zkušenost? A jake leky na reakci mate? Děkuji 🌹💪
Holky Prazandy, poradíte mi (jako vesničance z druhé strany republiky), kam se s dítětem zasít v době fotbalového utkání s Irskem ve čtvrtek ? Starší syn bude dělat fotbalový doprovod s manželem, já zůstávám s prostředním (6) mimo - už jsme nesehnali další lístky. Mam strach se městem toulat, tak přemýšlíme co se dá podniknout? 20:00-23:00 🤓 Blbej čas, ale i on sám si přeje na bráchu počkat před stadionem.
Ahoj, mate někdo z poslední doby zkušenosti s výměnou plynového kotle za nový plynový kondenzační? Zajímalo by mě jak dlouho taková výměna trvá? A na kolik Vas to přibližně vyslo?
Mame malý dum s nízkými stropy. Pokojíčky malé.
Dekuji za sdílení zkušenosti.