icon
5 / 7
modelka Sarinka
avatar

fešanda to háčkuješ ty moc krásný

2. črc 2010
avatar
rvasata
autor

@evik31 jo jááá.Jsem háčkovací maniak

2. črc 2010
avatar

@rvasata a zkoušela jsi to prodávat ted ty čepky hodně frčí a to tílečko,nebo šatičky jsou moc pěkný

2. črc 2010
avatar

mýt holku jsem tvůj zákazník

2. črc 2010
avatar
rvasata
autor

@evik31 no na prodávání bych musela mít živnostˇák a ato se mi nechce.Kdyby mě někdo napráskatl finančáku.Ale kdo chce tak mu udělám

2. črc 2010
avatar

reni, máš ji moc pěkně načančanou. jsi šikulka

3. črc 2010