
3 / 27
Vedle retro Silver Crossu nam pribyl dalsi Pan Kocar. Jsem absolutne nadsena!!
rydal
autorDik za pochvalu!
31. srp 2011
rydal
autor@lucisa Jj, Orbit. Jezdi se s nim (a nejen to) skvele - vyborna kolecka, nastavitelna delka rukojeti, perfektni manipulace i skladnost (mj. zakladna vazi jen 4 kg, ochrana proti slunci primo v boudicce a tisic dalsich funkci, zakladnu otacejici se 360° ani nejmenuju - opravdu si ho nemuzu az na malickosti vynachvalit...CHces vedet neco konkretniho? Muzu se rozepsat 😉
20. črc 2012
Nádhera jestli nám bude štěstí přát je to můj favorit,ale více jsem pro první vřadě G1 a asi koupit v Usa cena je daleko nižší.Ale kdybych sehnala G2 za slušnou cenu tady koupím i ten.Jsem z něj vedle!🙂
13. pro 2012
tak to je nádhera,ale uplně všechno........