icon
1 / 1
avatar

Líbí se mi ty stromečky,z čeho jsi dělala?

16. pro 2018
avatar
Komentář byl odstraněný
avatar
sabine_
autor

@jarla Slepila jsem klacíky a omotala bavlnkou ☺️

16. pro 2018
avatar

A ten papír?já tento obyčejný nikde neviděla

16. pro 2018
avatar
Komentář byl odstraněný
avatar
sabine_
autor

Kik, 5m za 25,- 🙂
@magdas1

16. pro 2018
avatar

@sabine_ wau tak to je bomba

16. pro 2018
avatar

@sabine_ to by mne nenapadlo,ale vypadá to krásně

16. pro 2018
avatar

Super...👍

16. pro 2018