sakuraluci
28. lis 2013
Naše svatba na sněhu a s pupíkem
Jen záříte a to bříško všechno jen krásně podtrhuje. Gratuluji 🙂
28. lis 2013
nádherné fotečky a krásná nevěsta 🙂)
28. lis 2013
Krásné fotky, Luci! 🙂 Moc ti to slušelo, jsi krásná ženská. 😉
28. lis 2013
sakuraluci
autorJéé holky, vy jste lichotnice :D
já si připadala jak koule, to už jsem měla 10 kg nahoře, no děs 🙂
28. lis 2013

















































Strašně moc vám to slušelo. Krásné fotky. Dodatečná gratulace.