
22 / 76
Objednaná "kolíbka" :)-už máme
Jééé, moc povedená kolíbka 🙂) Kde se koupit? Díky
7. říj 2010
saruna
autordíky🙂 třeba tady....http://www.lasiesta.cz/detske-c/399-detska-houp...
7. říj 2010

Jééé, moc povedená kolíbka 🙂) Kde se koupit? Díky
díky🙂 třeba tady....http://www.lasiesta.cz/detske-c/399-detska-houp...
Taky uvažujeme ,moc krásná a jak jí máte upevněnou?