icon
1 / 76
JÁCHYM
avatar

nádhernej! Gratuluju moc!

26. črc 2010
avatar

tutu je nadhernej Saru,gratulace velika

26. črc 2010
avatar

krasavec "opálenej" (žloutenka?) to jsou rtíky - to bude lamač ženských srdcí 😀

26. črc 2010
avatar

Saru je nádherný..hodně štěstíčka do života přejeme 🙂

26. črc 2010
avatar

Saru, gratulace největší!!! Krásné miminko!!! 😵

26. črc 2010
avatar

Saru, moc gratuluji, malý je nádherný 😵 😵 😵 Přejeme jen krásné zážitky a samá pozitiva s novým členem rodiny 😉

27. črc 2010
avatar
saruna
autor

@maja.xx ne ne nakonec bez žloutenky🙂

29. črc 2010
avatar

Saru gratuluju🙂

30. črc 2010
avatar

Moc blahopřeju, je krásňoučkej 🙂

4. srp 2010