
1 / 76
JÁCHYM
tutu je nadhernej Saru,gratulace velika
26. črc 2010
krasavec "opálenej" (žloutenka?) to jsou rtíky - to bude lamač ženských srdcí 😀
26. črc 2010
Saru je nádherný..hodně štěstíčka do života přejeme 🙂
26. črc 2010
Saru, gratulace největší!!! Krásné miminko!!! 😵
26. črc 2010
Saru, moc gratuluji, malý je nádherný 😵 😵 😵 Přejeme jen krásné zážitky a samá pozitiva s novým členem rodiny 😉
27. črc 2010
Saru gratuluju🙂
30. črc 2010
Moc blahopřeju, je krásňoučkej 🙂
4. srp 2010
nádhernej! Gratuluju moc!