
66 / 76
můj nový koník
saruna
autordík 😉
2. bře 2011
no fakt...jen mu dat paruku mikada a jsi to ty 😀 🙂
2. bře 2011
HOlky jak to poznáte? Já nevím, já třeba u Jáchyma bych neřekla ale asi nemám představivost:o) Ale také má pořád modré oči že? NEbo je má mít po kom? My řešíme, jestli se ještě zbarví nebo zůstanou. Jinak parádní kůn.:o)
21. bře 2011
saruna
autoroči má modré...Zdeny má modré...ale tvarově spíš po mně...i tvar obličeje...ksichty ale hízí tatínkovi...je to prostě mix....na některé fotce je podobnej mně, na jiné Zdendovi...
21. bře 2011
super fotecka i kdyz ja jsem jako evca, moc v tom tebe nevidim 🙂hehehe
22. bře 2011
máme podobnýho koňa 🙂
15. dub 2011
tady je jachym celaaaa mamina 🙂