
27 / 42
a koníka máme na cestování, když spíme u babí :-)
No zatím ho pouštím spíše, když se malá probudí a má tak děsnou radost 😀 Je zvyklá usínat při písničkách z chůvičky, ale párkrát jsem ho pustila, když fakt nechtěla spát a celkem pomohlo. Jen mi přijde, že by mohl být ještě o něco tišejší.. Každopádně v postýlce je na čestném místě a myslím, že až bude starší, tak ho ocení více 😉
12. bře 2012
Dá, ale právě i ten tišší mi přijde dosti hlasitej.. No uvidíme časem 🙂 Každopádně je krásnej!
12. bře 2012
Máme a u nás teda moc úspěch nemá ☹
5. dub 2012
Máme 🙂