
10 / 42
manduca
Jak kdy, někdy na břichu, ale většinou už na zádech. Dobrý je právě i to, že jde nosit i na boku, ale to nemáme vyzkoušené 🙂 Nám se značka Manduca osvědčila výborně. Když měl malý půl roku, tak jsme prošli s malým na zádech Krkonoše 🙂
5. dub 2012
Taky mám hnědou a je bezvadná! 🙂 Využívám ji hlavně na vycházky se psem, když nechci brát kočár! 🙂 Šárko, můžeš u nás vyzkoušet! 🙂
6. čer 2012
Máme hnědou, vřele doporučuji, využíváme pořád 🙂