sarusinka
autor@barunkaberu dík 🙂 ale dala mi zabrat, 3 hodiny u mě byli a jen 10 fotek :D nechtěla spinkat, a nebo se pořád budila :D
6. pro 2013
Ta nádherná 😵
6. pro 2013
@sarusinka já poslední newborn teď v středu fotila 5 hodin, nechtěla vůbec usnout, ale nakonec se to podařilo a fotek je dost 🙂
6. pro 2013
náááádherné!!!!!
6. pro 2013

krása 🙂