icon
3 / 32
13tt
avatar

Krásné miminko!!!!!!

15. dub 2010
avatar
selu
autor

a ja si vsimla teprve dneska, zes mi psala Sylvi...dekujeme za kopliment, uvidime, co na nas u orodu vykoukne, jestli druha baba nebo pro zmenu chlapecek :D

18. dub 2010
avatar

já tipuju kluk jako buk, uvidíme

15. kvě 2010