
31 / 32
30tt s nynějším mimouškem
Luci - já fakt nevím, já mám u obou břicho stejné a přitom jedno byla holka a druhé je kluk :/
ale u tebe tipuju holčičku 🙂
10. srp 2010
selu
autorpeti, chvilkama mi prijde tak jako vnitrne, ze je tam kluk, ale z toho mi ty bruchy prijdou fakt stejne, no uz to asi vydrzime 😀
10. srp 2010
Luci-já myslím,že miminko? :D
10. srp 2010
ale teď vážně, já myslím,že by to mohla být holčička, mám podobně tvarovaný bříško, tak jsem zvědavá, jestli se trefím 🙂
10. srp 2010
selu
autorluci, miminko? ty jo, to by me nenapadlo 😀 ale ted vazne...😀 ja bych druhou frndu celkem brala 😉
10. srp 2010
moc krásný pupendo, tipuju kluka
13. říj 2010
já bych to viděla na kluka?