
2 / 2
silente
autorano, to je má komplet výbava (bez čč, vv apod.), jen PUL, AIO a kalhotovky 🙂
27. zář 2011
No krása nesmírná 😀
27. zář 2011
no teda : ) a které jsou nejoblíbenější?
28. zář 2011
to je nádhera...takhle to u nás vypadalo ráno než jsem pozbírala suché a uklidila do poliček
27. únor 2012
a to jsou všechny? asi zítra vyfotím náš šuplíček 😀 na sušáku mi zrovna schne 5 nových kousků co dneska přivezla PPLka 🙂