Příspěvky pro registrované uživatele se ti nezobrazují.
a uvidíš všechny příspěvky!
simdan
25. bře 2018 Čtené 42x

Děkuji za možnost a taky krásnou zkušenost s nočním sérem Vichy Slow Age Nuit.

Jsem maminka čtyř dětí nyní krátce po porodu, takže toho spánku teď moc není a únava pleti je znát. Navíc změna hormonů se na mé pleti podepsala ve formě kruhů pod očima,otoky a taky šupinatá kůže.

Jak balíček dorazil, nemohla jsem se dočkat večera až sérum poprvé vyzkouším.

Zaujala mě hlavně vůně,barva a gelová konzistence. Překvapilo mě, že sérum je hutné takže balení vydrží opravdu dlouho,oproti jiným krémům, které si běžně kupuji. Po použití jsem viděla, že pleť je promaštěna a pokrytá ochranným filmem. Takže opravdu výživa na noc,na den nevhodné,vzhledem k mastnému filmu.

Ráno byla pleť jemná, vláčná a vyživena.

Po 14 dnech používání jsem zatím nezaznamenala žádnou efektní změnu. Pouze, to, že ráno je opravdu pleť na dotek jemnější, vypnutá a přitom promaštěna. Jediná negativní věc na séru je, že pokud je nějaký (byť malý) pupínek tak krém na tom místě štípe, ale je možné, že to je chyba mé citlivé pleti.

Rozhodně sérum budu i dál používat a všem holkám po třicítce doporučuji,je úplně jiný než všechny konkurenční přípravky na pleť. Je krásné dopřát si tento karamelový luxus :heart_eyes:

#test_slowage2

Čti celý článek
simdan
2. čer 2017 Čtené 129x

Chci poděkovat redakci, že mě vybrali na testování Gynimun. Poprvé jsem začala trpět výtoky a svěděním asi v 17ti letech, když jsem byla na bazéně a chytila kvasinkovou infekci, styděla jsem se jít k lékaři, jenže to bylo tak nepříjemné, že jsem se po 2 dnech donutila přijít. Dostala jsem tehdy mega velké tablety, které smrděly snad víc než ten výtok :grinning: 

Později jsem mívala problémy po dobrání antibiotik, když jsem často trpěla na angíny, takže po každé angíně následovala gynekologie a opět mega velké tablety :frowning2: V těhotenství u první dcery se mi vše upravilo a já jásala, že mám po problémech, tohle období trvalo 3 roky a já měla klid. Následovalo těhotenství syna a vše se vrátilo, v těhotenství jsem měla snad čtvery antibiotika na vyléčení mykóz a gynekolog už byl dost nepříjemný, nesměla jsem na bazén, ručník měnit několikrát denně, neustálé sprchování. V dalším těhotenství jsem o miminko přišlo, právě díky mykóze :frowning2: která se roznesla, měla jsem i zánět moč. měchýře a cystu na vaječníku.

Po porodu posledního cvrčka mi bohužel opět začalo období, kdy hned po menstruaci přišly výtoky, vyzkoušela jsem spoustu přípravků, vyhodila v lékárně spoustu peněz, některé výrobky jsou bez účinku, jiné zase pomohly na krátkou dobu.

Gynimun mě překvapil, co se týče velikosti kapslí, jen škoda, že není v krabičce přibalen nějaký aplikátor. Po 4 dnech jsem cítila opravdu změnu a velikou úlevu. Určitě si koupím další balení do zásoby. Syn (11 let) viděl krabičku v koupelně a nevím co vyčetl, ale šel za dcerou (15 let) a říká: "Normálně mamka má v koupelně něco na sex." :grinning: Dcera šla na obhlídku a vysvětlila mu, že to jsou prášky pro ženy. Potom za mnou přišel a říká: "Jo mamko, takže to máš jako je pro chlapy ten Clavin co je v reklamě? No vidíš já říkal, že to je na sex." :grinning:

Pro jistotu jsem balení schovala, aby ho náhodou nenapadlo kapsle polykat :grinning: Jen doufám, že dcerka nezdědí po mě takové problémy a bude zdravá. Všem ženám přeji krásný víkend :slight_smile:A těm co trpí tímto postižením :slight_smile: doporučuji Gynimun vyzkoušet, protože mě pomohl.

Děkuji za možnost testovat a přesvědčit se o kvalitním výrobku.

#test_gynimun 

Čti celý článek