• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
Příspěvky pro registrované uživatele se ti nezobrazují.
a uvidíš všechny příspěvky!
simdan
2. čer 2017 Čtené 90x

Chci poděkovat redakci, že mě vybrali na testování Gynimun. Poprvé jsem začala trpět výtoky a svěděním asi v 17ti letech, když jsem byla na bazéně a chytila kvasinkovou infekci, styděla jsem se jít k lékaři, jenže to bylo tak nepříjemné, že jsem se po 2 dnech donutila přijít. Dostala jsem tehdy mega velké tablety, které smrděly snad víc než ten výtok :grinning: 

Později jsem mívala problémy po dobrání antibiotik, když jsem často trpěla na angíny, takže po každé angíně následovala gynekologie a opět mega velké tablety :frowning2: V těhotenství u první dcery se mi vše upravilo a já jásala, že mám po problémech, tohle období trvalo 3 roky a já měla klid. Následovalo těhotenství syna a vše se vrátilo, v těhotenství jsem měla snad čtvery antibiotika na vyléčení mykóz a gynekolog už byl dost nepříjemný, nesměla jsem na bazén, ručník měnit několikrát denně, neustálé sprchování. V dalším těhotenství jsem o miminko přišlo, právě díky mykóze :frowning2: která se roznesla, měla jsem i zánět moč. měchýře a cystu na vaječníku.

Po porodu posledního cvrčka mi bohužel opět začalo období, kdy hned po menstruaci přišly výtoky, vyzkoušela jsem spoustu přípravků, vyhodila v lékárně spoustu peněz, některé výrobky jsou bez účinku, jiné zase pomohly na krátkou dobu.

Gynimun mě překvapil, co se týče velikosti kapslí, jen škoda, že není v krabičce přibalen nějaký aplikátor. Po 4 dnech jsem cítila opravdu změnu a velikou úlevu. Určitě si koupím další balení do zásoby. Syn (11 let) viděl krabičku v koupelně a nevím co vyčetl, ale šel za dcerou (15 let) a říká: "Normálně mamka má v koupelně něco na sex." :grinning: Dcera šla na obhlídku a vysvětlila mu, že to jsou prášky pro ženy. Potom za mnou přišel a říká: "Jo mamko, takže to máš jako je pro chlapy ten Clavin co je v reklamě? No vidíš já říkal, že to je na sex." :grinning:

Pro jistotu jsem balení schovala, aby ho náhodou nenapadlo kapsle polykat :grinning: Jen doufám, že dcerka nezdědí po mě takové problémy a bude zdravá. Všem ženám přeji krásný víkend :slight_smile:A těm co trpí tímto postižením :slight_smile: doporučuji Gynimun vyzkoušet, protože mě pomohl.

Děkuji za možnost testovat a přesvědčit se o kvalitním výrobku.

#test_gynimun 

Čti celý článek