
20 / 85
ty čepičky máte nádherné, ...my už budem muset jednu vyřadit, byla tak do porodnice:o)))))
15. čer 2012
simounah
autorLuci však bylo té vaší maličké kus .... 😀
15. čer 2012
simounah
autorJá max pár těch malých kousků oblečení schovám Agátě na panenky 😀
15. čer 2012
neříkej jí Agáta, na to má dost času, to je Agátka néééééé mamíííííí. Ok. domluvíme se:o)
15. čer 2012
...A ta peřinka...nevím,ale vždycky se mi peřinky líbili,ale teďka už je jich málo v kočárku vidět....
28. led 2014
simounah
autor@alcazabojnikova ano ano každý to chce vozit na moderno bez peřinky, ale mě se to taky líbí a u každého dítka jsem se těšila až je tam dám ..stejně se to tam vleze první 3 měsíce a pak už jsem vozila taky na moderno 😀 ......ale miminko bez takové peřinky v kočárku to není ono - to musí být
1. únor 2014
božská