není nic lepšího , když dítě spí a já si v klidu můžu vypít kafe ...
simulinecka1
autorděkujeme 🙂 taky jsem prozatím moc spokojená
3. dub 2014
můžu se zeptat co je to za značku? je nádherný!
23. dub 2014
simulinecka1
autor@sao děkujeme 🙂 kočárek je 4 runner ( bebe-beni )
23. dub 2014
bože ten je dokonalý!!!! 🙂
17. kvě 2014

naprosto nááádherný kočárek 🙂