simulinecka1
autor
18. srp 2016
To spíš vypadá, že měla syndrom ruka-noha-pusa, u toho se prej pak loupe kůže. Naši měli u šestý osypané jen bříško, záda a trochu krk a nic se ani jednomu neloupalo
18. srp 2016
Syn mel tohle po nemoci ruce nohy usta.
18. srp 2016
Syn tohle mel kdyz mel streptokoka v krku, muselo se prelecit atb..
18. srp 2016
Nám se stalo jen po teplotách, i nějaký nehtik slezl, Mudr. říkala, že to tak nekdy je.
18. srp 2016
Syn nemel teploty,ale osypal se na nohach a rukach a mel par aftiku..a ruce a nohx se mu obdobne oloupaly..
18. srp 2016
Já mam taky ted horečky a mám to samé s nohama.
19. srp 2016
