icon
1 / 1
avatar
18. srp 2016
avatar
Komentář byl odstraněný
avatar

To spíš vypadá, že měla syndrom ruka-noha-pusa, u toho se prej pak loupe kůže. Naši měli u šestý osypané jen bříško, záda a trochu krk a nic se ani jednomu neloupalo

18. srp 2016
avatar

Syn mel tohle po nemoci ruce nohy usta.

18. srp 2016
avatar
Komentář byl odstraněný
avatar

Syn tohle mel kdyz mel streptokoka v krku, muselo se prelecit atb..

18. srp 2016
avatar

Nám se stalo jen po teplotách, i nějaký nehtik slezl, Mudr. říkala, že to tak nekdy je.

18. srp 2016
avatar

Syn nemel teploty,ale osypal se na nohach a rukach a mel par aftiku..a ruce a nohx se mu obdobne oloupaly..

18. srp 2016
avatar

Já mam taky ted horečky a mám to samé s nohama.

19. srp 2016