Bud v klidu.. Existuji i jine prasarny 😀
19. srp 2016
simulinecka1
autorJá dnes malé sežrala její banánky v čokoládě, js to ale matka 😂
19. srp 2016
Nejsi sama 😆😆
19. srp 2016
Já taky, já taky 🙂
19. srp 2016
Ucim se na statnice a uz mam za sebou trezi 😀 racejte si vsimnou dalsiho kelimku v pozadi 😀
19. srp 2016
já si jí dám klidně i o půlnoci 😀 a pořádnou dávku šlehačky 🙂
19. srp 2016
Ja pred chvili sezrala 4 kusy obalobany bedly v testicku, dost nacucany a mastny na muj vkus, ale s tatarkou byly dobry 😀
19. srp 2016
Pojďme si o tom chvilku vyprávět holky... 😊😆
19. srp 2016
A ja ted dojedla rajskou🙂))
19. srp 2016
Ja dala Oreo milku, co uz...
19. srp 2016
No bezva a já jsem dostala hlad 😀
19. srp 2016
simulinecka1
autorŽeny, my jsme fakt dobré 😂😂😂
20. srp 2016
Jak je super vedet, ze v TOM nejste sama 😀
20. srp 2016





Taky sme měli 😂