icon
1 / 5
Dortík se svíčkou, bavilo mě jí sfoukávat pořád dokola.
avatar

super ! povedl se 😎 Naše Karolínka měla dort s Pepinou ke 3. narozkám 😉

23. zář 2010
avatar
sisa32
autor

Moc děkuju. 🙂

23. zář 2010