slunicko01
21. črc 2010
ELLA
slunicko01
autor@rebeca321 ahoj, tajný to není 🙂 na stránkách maynka.cz
26. srp 2010
Jj,s kouknu to,dik🙂
26. srp 2010
slunicko01
autor@mpavlinka jj, jenom naše 🙂
15. zář 2010
slunicko01
autor@skorn dík, právě mě mrzí, že jsme jí nevyfotili, když se ještě vlezla 🙂
30. zář 2010
Krásná holčička! A má nádherné jméno, já jsem stršně chtěla Ellu, ale neprošla mi doma ☹
16. lis 2010


































Krásná Ellinka!🙂