
21 / 61
tak tuhle knížečku si pořídme a budemem miminku číst
prosím vás kde jste ji koupila, jsem z Košťálova.
17. bře 2011
slunicko76
autor@staramartina koupila jsem ji v obchudku s darkovymi predmety v Semilech,naproti PennyMarketu! Ptala jsem se tam, zda ji nemaji, nelmeli,ale pani majitelka mi ji objednala!
17. bře 2011
Děkuji.
17. bře 2011
jé, po té se musím taky podívat 🙂