
1 / 14
Měla to byt čepička a je to klobouček!:-)
slunicko76
autor@sanm Diky!🙂 jen jsem ho ted trosku upravila a nosi se dobre, hlavne, v chlADNEJSICH DNECH!.-)
16. srp 2011
které máme celé léto :D
17. srp 2011
slunicko76
autor@sanm jj,skoro!ted zas budou dva dny paraky a pak ho zase vytehneme!😀
17. srp 2011
fešanda 🙂