icon
1 / 14
Měla to byt čepička a je to klobouček!:-)
avatar

fešanda 🙂

16. srp 2011
avatar

@sanm Diky!🙂 jen jsem ho ted trosku upravila a nosi se dobre, hlavne, v chlADNEJSICH DNECH!.-)

16. srp 2011
avatar

které máme celé léto :D

17. srp 2011
avatar

@sanm jj,skoro!ted zas budou dva dny paraky a pak ho zase vytehneme!😀

17. srp 2011