icon
55 / 416
ovesné vafle
avatar
Komentář byl odstraněný
avatar
sookie
autor

podle http://drobecky.blogspot.cz/2014/01/nedelni-sni...
dělala jsem je celé z celozrnné špaldové mouky, úplně bez cukru a s nasekanou hořkou čokoládou
- navrch jogurt a mandlové "máslo"

23. zář 2014
avatar

jak se dělá mandlové máslo prosím?

28. zář 2014
avatar
sookie
autor

kupuju tohle http://www.bioobchod.cz/pasta-100-z-neloupanych...
dávám ho i dětem do kaše🙂

28. zář 2014
avatar
28. zář 2014
avatar

děkuju 😉

28. zář 2014