Hummus se sušenými rajčaty
Chtěla jsem to udělat ale koupila jsem sušená rajčata v pytlíku. To s numa asi nepůjde co?
29. říj 2014
sookie
autor@zuzkaamichal to netuším, přiznám se, že ty prodáváný "nasucho" jsem ani nikdy neměla.... máme rádi ty v oleji, kupujeme je v lidlu, jsou dobrý a nejsou tam ani tak moc drahý...
29. říj 2014
@sookie to by mě ani nenapadlo že budou i v lidlu. tak to tam taky někdy mrknu.
29. říj 2014
@zuzkaamichal Nebo stačí ta sušená v pytlíku na den naložit do olivového oleje 😉
31. říj 2014
@stenci díky.taky mě to napadlo🙂 určitě to dopadne podobně.
31. říj 2014

http://delicious-blog-lucie.blogspot.cz/2012/05...
velká dobrota!🙂