icon
189 / 416
Jablečný koláč s javorovým sirupem a konopným semínkem
avatar

vypadá to nádherně. Mohla bych poprosit o recept?

16. říj 2014
avatar
sookie
autor

70g pohankové mouky, 150g celozrnné pšeničné mouky, 30g javorového sirupu, 50g kokosového oleje smícháme na drobenku, většinu upěchujeme do pekáčku (měla jsem 21x21cm), na to 6 nahrubo nastrouhaných jablek a půlka tvarohu rozmíchaného s lžičkou skořice a hrstí rozinek(nemusí být, likvidovala jsem zbytky, ale je to moc dobré🙂), do zbytku drobenky vmícháme 20g loupaného konopného semínka a natlačíme na jablka. na 180 pečeme 45-50 minut
je to trochu upravený recept z http://kucharkazesvatojanu.blogspot.cz/2014/09/...

16. říj 2014
avatar

@sookie tuhle dělám taky často, je to bomba, co? 🙂

15. pro 2014
avatar
sookie
autor

@eva2bb jj, výborný🙂

15. pro 2014