Banánovo-kokosové sušenky
a konkrétní množství vloček a kokosu? díky
1. led 2015
@subrosa taky mě zajímá množství 🙂 děkuji
2. led 2015
sookie
autor@subrosa
@alzbeta.hod holky, omlouvám se, ale přesné množství vám neřeknu:( prostě rozmixujte banán a přidávejte vločky a kokos 1:1, než bude to bude tak husté, aby placičky pěkně držely na plechu tvar. určitě se povedou!🙂
2. led 2015
@sookie myslela jsem si to 😀 děkuju
3. led 2015

rozmixovala jsem přezrálý banán, ovesné vločky a strouhaný kokos. na plech jsem tvořila placičky a pekla na 180 asi 15 minut.