icon
107 / 416
Pomazánka z fazolí adzuki
avatar
sookie
autor

fazolky adzuki, vařená mrkev, panenský řepkový olej, sušený česnek, tahini, citronová šťáva

4. pro 2014
avatar

@sookie super. tu musim taky udělat.

4. pro 2014
avatar

Uvařeno na večer mňam 🙂

7. led 2015
avatar
sookie
autor

@fidik01 a jak tohle?¨jedla to i kaja?🙂

7. led 2015
avatar

@sookie Ještě ne, čeká to v lednici na zítřek

7. led 2015
avatar

Akorát jsem tam dala asi málo mrkve, je to tmavší a trochu jsem si pohrála s ingrediencemi např. ten řepkový nee, a česnek lisovaný

7. led 2015
avatar
sookie
autor

@fidik01 dyť je jedno, z čeho to je, já taky vždycky vyrábim z toho, co mam zrovna v lednici🙂 já právě čerstvý česnek nesnesu, ten sušený jsem objevila náhodou a jsem z něj nadšená🙂

7. led 2015
avatar

@sookie To já zase ne, nechutná mi a je slabý, mám domácí, ten je gut. Já to právě zkusila, pač jsem tady měla okurku, papriky, rajčata a potřebovala jsem to zdělat, akorát jsem tam švihla fazole adzuki, bílé jsem koupila odpoledne

7. led 2015
avatar

Mluvím o obou pokrmech .o)

7. led 2015
avatar
sookie
autor

@fidik01 bílé adzuki?? to ani neznám!🙂

7. led 2015
avatar

@sookie Nene ty bílé s černým terčem

7. led 2015
avatar
sookie
autor

@fidik01 jo black-eyed:D

7. led 2015
avatar

mohu se zeptat ty fazolky adzuki se prodávají v plechovce?A musí se ještě vařit? A tahini je co? děkuji

13. bře 2015
avatar
sookie
autor

@manma v plechovce nevím, já je kupuji sušené a uvařím si je doma🙂 tahini je pasta ze sezamového semínka, seženeš to ve zdravé výživě.

13. bře 2015
avatar

děkuji, a kolik a jaké množství čeho? Děkuji.

12. lis 2015