Kakaová cizrnová pomazánka
je sladka?
to je proste fantazie! cele album!
1. črc 2015
a prosim te, kakaovy prasek, jako normalni kakao? To holandsky? Mne to prijde takovy dost horky a hutny, to, co mam doma.
2. črc 2015
je sladka?
to je proste fantazie! cele album!
a prosim te, kakaovy prasek, jako normalni kakao? To holandsky? Mne to prijde takovy dost horky a hutny, to, co mam doma.
http://www.delicious-blog-lucie.cz/2013/08/kaka...
velká dobrota!🙂