icon
169 / 416
Adélčina "pohádka" (banán, jablko, maliny)
avatar

Co s tím jabkem, jen rozmixované nebo odšťavené?

3. bře 2015
avatar
sookie
autor

@erinka83 jablko oloupané a rozmixované s ostatním🙂 odšťavňovač nemám (a ani nechci)🙂

4. bře 2015
avatar

@sookie Já bych se ráda odšťavňovače zbavila 😀 To musím udělat někdy holkám 🙂

4. bře 2015
avatar

@erinka83 proč se chceš zbavit odšťavňovače? jaký máš, prosím?

8. dub 2015
avatar

@lukava Scarlett http://odstavnovace.heureka.cz/scarlett-sc-015/... Nějak jsem si nezvykla ho používat a zbytečně mi leží doma ☹

8. dub 2015
avatar

@erinka83 díky za info 🙂 a špatně se s tím dělá nebo ty šťávy nezaujaly?

9. dub 2015
avatar

@lukava dělalo se s ním docela dobře, ale jaksi mě nebaví to vytáhnout, očistit ovoce, pošrotovat, umýt... 😀 Ale četla jsem v těch recenzích, že s tím někdo dělal i špenát, to jsem nezkoušela... No každopádně ho mám k dipozici 🙂

9. dub 2015
avatar

@erinka83 díky za nabídku, ale zvažuji spíš šnekový odšťavňovač 🙂 jen se právě bojím, že mě třeba nebude bavit se s tím dělat tak, aby mi to pak doma nestálo zbytečně :P

9. dub 2015
avatar

@lukava tak šnekový je jiná liga, to by mělo být o něčem jiném 🙂

9. dub 2015