icon
129 / 416
Chia výhonky (na domácím celozrnném pšenično-žitném chlebu)
avatar

jak ty výhonky chutnají?

6. bře 2015
avatar
sookie
autor

@katyxq neutrálně😀

6. bře 2015
avatar

@sookie chia semínka naklíčená na vatě?

14. bře 2015
avatar
sookie
autor

@ivuskaa v klíčící misce🙂

15. bře 2015
avatar

jeeee to musim vyzkoušet ... taky kličim 🙂

16. kvě 2015
avatar

taky zkusím naklíčit🙂 my zatím jedeme jen v řeřiše

8. únor 2016